Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)

Boję się dentystów od dziecka - jak ognia, na fotelu nawet potrafię się rozpłakać, ale kiedy przyszłam do tego dentysty sytuacja całkowicie się zmieniła... Pan doktor bardzo sympatyczny, profesjonalny, delikatny. Ma podejście do pacjenta i wzbudza poczucie zaufania, że na 100% nic złego się nie stanie! Świetny lekarz! Polecam:)

Pan doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania, był kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim bardzo delikatny. Od dziecka unikałam wizyt u stomatologów jak ognia, co niestety negatywnie odbiło się na moim uzębieniu. Bardzo długo szukałam odpowiedniego dentysty w obornikach i okolicach, i myślę, że właśnie znalazłam swój ideał lekarza stomatologa! Plombowanie zupełnie bezbolesne, w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam, zwłaszcza tym osobom, którym do tej pory wizyta u stomatologa kojarzyła się z bólem i niepotrzebnym stresem.

Bardzo fachowy stomatolog, długo szukałam takiego lekarza, miły, sympatyczny. Wytłumaczy po ludzku jak będzie wyglądał zabieg z czym nie spotkałam się wcześniej u żadnego z dentystów. Polecam :-)

Lekarz godny w 100% polecenia. U tego Pana widać profesjonalizm oraz spokój od wejścia do gabinetu:)

Wszystko fajnie ładnie,wyleczyc wyleczy,ale jak macie nawet mały ubytek w innym miejscu gdzie was boli pogrzebie wam tak że nastepna wizyta zamiast leczenia skończy sie leczeniem kanałowym....i ceny kosmos!!!

Najlepszy lekarz stomatolog. Godny polecenia fachowiec i profesjonalista.

Najlepszy lekarz stomatolog. Godny polecenia fachowiec i profesjonalista.

fantastyczny,delikatny,miły,rozmowny dentysta :)

fantastyczny,delikatny,miły,rozmowny dentysta :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Oborniki"?

Marek Komar

Chirurg stomatolog
Droga Leśna 35/13
Oborniki

Babimojska 11 B/9
60-161 Poznań
Przychodnia Lekarza Rodzinnego "VITA" s.c.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
NZOZ Przychodnia Lekarska Jacek Sobolewski