lekarz Jarosław Wardziak

Lekarz rodzinny, Reumatolog

1,8
1,8
1,7

Podczas wizyty był arogancki i bezczelny, całkowicie pominął kilka dni gorączki stwierdzając zepsutym elektronicznym termometrem ze nic mi nie jest (pot lejący się strugami i drgawki do pana doktora nie przemawiały). W swej wielkiej łaskawości przepisał... fervex

przypadkiem trafiłam do pana doktora z ciśnieniem 180/110, puls 130, i inne dolegliwości. zostałam zrugana za przyjście do poradni, bark uprzejmości to nic, dostałam łaskawie wypisaną receptę na OTRIVIN i GRIPEX (bez recepty dostępne). dodam, że poinformowałam lekarza, że mam problemy z ciśnieniem, ale nigdy tak nie miałam. kazał poleżeć 2 dni w łóżku.

Podczas wizyt stwierdzil, ze sie nie zna, skierowal mnie nie potrzebnie do poradni specjalistycznej, w ktorej lekarz sie zdziwil, ze lekarz POZ skierowal mnie do specialisty. Lekarz arogancki, hamski brak mi słów jak ktoś taki może leczyć.

Lekarz arogancki, hamski brak mi słów jak ktoś taki może leczyć.

korzystalem 2 razy z porad tego pana. Przy pierwszej wizycie wydawal sie raczej kompetentny, ale przy drugiej wizycie przesadzil z aroganckim zachowaniem. Co prawda troche winy jest ze strony rejestracji, ale juz na pewno nie mojej. Zapisalem sie poprzedniego dnia na wizyte. W dniu wizyty (pod koniec dnia), okazalo sie ze na stole pana doktora nie ma mojej karty, wiec przegonil mnie do rejestracji. Po dostarczeniu karty stwierdzil, ze i tak mnie nie przyjmie bo nie bylo wczesniej karty (mimo ze bylem zarejestrowany i poczekalnia swiecila pustkami). Pan doktor widac bierze pieniadze za siedzenie i patrzenie w sufit. Nie po to place skladki (korzystajac 1 do roku) aby ktos odmawial wczesniej zamowionej wizyty. Duuuuuzy minus dla doktorka, nie te czasy.

Bardzo miły ale z odpowiednim dystansem, słucha pacjenta i nie bagatelizuje objawów, rzeczowy. POLECAM

Lekarz arogancki, nieuprzejmy, nie kompetentny, lekceważy objawy chorób pacjentów, zdecydowanie odradzam tego lekarza jako lekarza rodzinnego.