lek. dent. Jarosław Warmuz

3,7
3,9
3,9
3,7

11 lat korzystałam z pomocy doktora i było ok. Od jakiegoś jednak czasu doktor niestety zrobił się mega niedelikatny. Po kanałowym na górnych 6 okazało się że jeden ząb jest uszkodzony, tak że pomimo plomby cały czas korzeń zęba jest tkliwy i bolesny. Bezpośrednio po leczeniu i w trakcie miałam pokaleczoną buzię a doktor używał tyle siły do założenia plomby że myślałam iż połamie mi szczękę. W drugim zębie po 6 miesiącach wyleciała plomba. Katastrofa za duże pieniądze. Ja już nie skorzystam z usług doktora.

Leczy beznadziejnie .. wyrywa doskonale ..nie tylko panienki ;) Zeby leczone faktycznie mi sie psuły i musiałem poprawic u innego dentysty.Za to usuniętych juz nie musiałem poprawiac i faktycznie robie to dobrze i ma dobre znieczulenia.Wiec ja bym u niego zęba usunął ale nie leczył

Leczy beznadziejnie .. wyrywa doskonale ..nie tylko panienki ;)

leczyłem u p warmuza kilka zębów ale po ostatniej wizycie muszę stwierdzić że usługa jaką on oferuje nie jest zadowalająca zrobił mi przaświetlenie wszystkich zębów koszt 100 zł następnie zaplombował 2 100 zł każdy na następny dzień odczuwałem większy ból niż przed wizytą u dentysy postanowiłem zmienić dentystę udałem się do krakowa do dental service na ulicy basztowej 23 pani stomatolog zrobiła prześwietlenie zębów leczonych przez lekarza warmuza i okazało się że ząb plombowany od góry nadawał się do leczenia kanałowego kosz prześwietlenia w krakowie 50 zł leczenie kanału 170 plomba 100 zł jeśl ktoś chce oceniać usługę p warmuza to niech skorzysta z dental setwice wtedy może ocenić pracę tego lekarza bo według mojej oceny sam sprzęt w gabinecie i ściana dyplomów nie świadczą o profesjonaliżmie tego lekarza

Bardzo dobry dentysta. Przy leczeniu usówa tylko pruchnice z zęba, nie rozwiercajac niepotrzebnie a co za tym idzie oslabiajac go. Gabinet bardzo dobrze wyposazony. Kompetentny, miły i stosunkowo nie drogi. Polecam:)

Bałem się usunięcia potwornie, ale tak jak mi doktor obiecał, że nie będzie bolało to nie bolało, przy znieczuleniu tylo trochę zakłuło a poza tym wszystko OK. Polecam.

Polecam Pana Warmuza Byłem u niego dzisiaj z bólem zęba, dał znieczulenie prawie bez boleśnie, wyrwał zęba w ekspresowym tępie, wie co robi, Polecam.

Polecam Pana Warmuza Byłem u niego dzisiaj z bólem zęba,

OGÓLNIE JAKO CZLOWIEK TO BARDZO MILY I SUMPATYCZNY ,WYRWANIE ZEBA TO Z TYM SIE ZGOIDZE ZE JEST BEZBOLESNIE ALE JAKO PLOMBOWANIE NA UBEZPIECZENIE TO NIE POLECAM ALE JAK SIE JUZ WSPONI ZE ZA KASE TO JUZ INNA GATKA JEST

Leczyłam już zęby u na prawdę wielu specjalistów, w Krakowie i jeszcze dalej, nie wiedząc, że tak blisko mam takiego świetnego dentystę. Kompetentny, wesoły, zabiegi wykonuje ekspresowo i bezboleśnie. Polecam tego dentystę wszystkim, dorosłym i dzieciom (widziałam już wielu wychodzących od niego uśmiechniętych małych pacjentów:)

Swietny Specjalista z nowoczesnym sprzętem .Czy to wyrwanie zęba czy założenie plomby,wszystko bez albo z bardzo małym bulem.Kiedy pierwszy raz trafiłem do jego gabinetu strach przed dentystą minął.Ma też świetne poczucie humoru.Polecam!

B.dobry specjalista, brak bólu, profesjonalne podejście do klienta

B.dobry specjalista, brak bólu, profesjonalne podejście do klienta

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kalwaria Zebrzydowska"?

Kalwaria Zebrzydowska

RehaBox fizjoterapia