lekarz Jarosław Wąs

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie jestem w stanie stwierdzić, czy pan doktor jest dobrym specjalistą, czy nie, ale z pewnością nie ma żadnego podejścia do pacjenta, zwłaszcza takiego młodszego. Na wizycie mój pięcioletni syn zareagował płaczem na widok sprzętu do badania nosa, na co pan doktor uderzył ręką o blat (tak jest - otwartą dłonią) i krzyknął, nawołując do spokoju. A po tym pokazie stwierdził, że w takich warunkach on badania nie jest w stanie przeprowadzić i wyprosił nas z gabinetu. Na odchodnym dodał jeszcze, że to syn ma nade mną rząd, a nie ...

Nie jestem w stanie stwierdzić, czy pan doktor jest dobrym specjalistą, czy nie, ale z pewnością nie ma żadnego podejścia do pacjenta, zwłaszcza takiego młodszego. Na wizycie mój pięcioletni syn zareagował płaczem na widok sprzętu do badania nosa, na co pan doktor uderzył ręką o blat (tak jest - otwartą dłonią) i krzyknął, nawołując do spokoju. A po tym pokazie stwierdził, że w takich warunkach on badania nie jest w stanie przeprowadzić i wyprosił nas z gabinetu. Na odchodnym dodał jeszcze, że to syn ma nade mną rząd, a nie ja nad synem, skoro dopuszczam, że płacze przy badaniu. Podejrzewam, że jest to dosyć normalne, bo po nas z gabinetu wyszedł także inny mały pacjent, spędzając w środku mniej więcej minutę, oczywiście z płaczem.


Pan doktor powinien zadbać o wywieszenie informacji, że jest w stanie zająć się jedynie pacjentami dorosłymi, oszczędzając tym jednocześnie czasu i nerwów sobie, rodzicom, a przede wszystkim dzieciom. Nie polecam absolutnie nikomu. Takiego zachowania nie widziałam, i mam nadzieję, że nie zobaczę już więcej, u żadnego innego lekarza.


WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat