Jarosław Wasylkowicz

Profesjonalny i kompetentny lekarz. Spotkałam Pana Doktora w szpitalu trzy razy i, mimo że nie byłam jego pacjentką, mogłam liczyć na fachową opiekę. Życzę każdej kobiecie spotkania tak dobrego i rzetelnego lekarza!

Nie jestem osobą roszczeniową,panikarą ale oczekuję od lekarza odrobiny taktu,empatii,traktowania nie przedmiotowego.Odradzam z całego serca,szkoda czasu.Byłam już kilka razy u tego Pana,do tej pory było naprawdę świetnie,ale ostatnio coś się dzieje niedobrego.Jest opryskliwy,niegrzeczny.Jestem mocno rozczarowana,nie polecam.

Bardzo miły, kulturalny lekarz, każda wizyta przebiega w luźnej atmosferze. Pan Wasylkowicz wszystko pokazuje, tłumaczy a podczas badań jest delikatny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego ginekologa do prowadzenia ciąży i serdecznie polecam innym przyszłym mamom i kobietom.

gbur i tyle. ogólnie wielki Pan doktor co to nie ja. Jak ma humor ok a jak nie to złośliwy na każdym kroku i zniża pacjenta do parteru

Bardzo rzeczowy lekarz. Nie mam do niego zastrzeżeń

Bardzo rzeczowy lekarz. Nie mam do niego zastrzeżeń

Najlepszy Ginekolog w Koninie. Opiekował sie mną przez Całą Ciąze, ani razu sie nie zawiodłam. Wiedziałam dokładnie to co chciałam,otrzymałam odpowiedz na każde pytanie.

Dr.J. Wasylkowicz to poprostu lekarz z powołania.1ciążę rozwiązano mi prtzez cesarskie cięcie, czego o mały włos nie przypłaciłam życiem. W 2 ciązy leczylam się u dr.Wasylkowicza.Doprowadził do szcęśliwych narodzin mojej 4 kg córeczki drogą naturalną, a nikt z konińskich lekarzy nie chciał nawet o tym słyszeć. Dodam tylko że zrobił to w ramach NFZ-ogromny szacunek Panie doktorze!!!Jagoda ma dziś 12 lat i jest super dziewczyną.

byłam u niego może ze dwa razy i za każdym razem potraktował mnie źle, potraktował mnie bardzo obojętnie i z góry. Już nigdy do niego nie pójdę i nikomu go nie polecę.

Wspaniały lekarz! Zgadzam się z większością pozytywnych opinii moich poprzedniczek. Chodziłam na wizyty do gabinetu prywatnego i do placówki publicznej (najczęściej w takich placówkach czas na wizytę jest z góry określony i bardzo krótki), mimo tego pan doktor poświęcał mi odpowiednią ilość czasu. Byłam traktowana jednakowo, co rzadko zdarza się u innych lekarzy. Do każdego problemu podchodzi indywidualnie i nie bagatelizuje nawet najmniejszych obaw pacjentki, nie zbywa byle słowem. Moje dwie ciąże nie należały do bezproblemowych, jednak zostałam otoczona fachową opieką w gabinecie (dobry sprzęt), w szpitalu przed i po porodzie. Jestem bardzo zadowolona z takiej opieki. Gorąco i szczerze polecam. NAPRAWDĘ WARTO.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Miły, delikatny. Zero stresu. Wszystko dokładnie tłumaczy. Nie leży się na samolocie dłużej niż to konieczne, wszystko robi bardzo dyskretnie i delikatnie. Idelany na pierwsza wizyte. sprzet dobrej jaosci.