lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Szczerze nie polecam! Doktor zle wykonał zabieg liposukcji brody, blizna jest bardzo widoczna, wygląda gorzej niż przed zabiegiem, powiększałam usta i efekt był opłakany, po miesiącu kwas się wchłonął i nie było śladu. Mojemu znajomemu pomagał pozbyć się laserowo blizny, skasował go za 5 wizyt 2000 i nie ma efektów! To jakaś porażka..

Niekompetentny madrala. Spartolil mojej mamie oczy po czym zaproponowal laser aby jeszcze zarobic dodatkowo. Dla kobiety wyglad jest bardzo wazny i przez niego moja mama cierpi. Nie polecam zdecydowanie.