lekarz Jarosław Wiśniewski

Kardiolog

Mój lekarz prowadzący .Wczoraj miałem zabieg ablacji , lekarzem prowadzącym doktor Wiśniewski. Przygotowanie psychiczne pacjenta do zabiegu,obiaśnienie wszystkich aspektów pozwoliło podejść do zabiegu w sposób bezstresowy . Choć rola doktora Wiśniewskiego sprowadzała się tylko do rozmowy to ma ogromną role w przygotowaniu psychicznym do zabiegu. Wielkie dzięki panie doktorze i szacunek.

Pan doktor był na oddziale kardiologii moim lekarzem prowadzącym. Był bardzo taktowny, przyjazny, empatyczny,cierpliwy i wnikliwy.Zmotywował mnie do działania, dodał otuchy a ja wierzę w to, że jeśli zastosuję się do jego zaleceń,to będzie lepiej

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46