lekarz Jarosław Wojtjuk

Chirurg dziecięcy

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,znający i kochający swoich pacjentów. Lekarz z prawdziwym , rzadko spotykanym obecnie powołaniem. Kompleksowo podchodzi do leczenia, bo oprócz tego że jest wybitnym chirurgiem , bardzo duże znaczenie przywiązuje do tego ,aby chory czuł się maksymalnie komfortowo i był zaopiekowany przez: lekarzy, pielęgniarki i rodzinę. Lekarz , który dba o swoich pacjentów, jak ojciec o swoje dzieci. Zgadzam się z poprzednią opinią ,że skromność jego osoby świadczy także o jego wielkości.

Bardzo wiele lat temu miałem okazję być skromnym pacjentem,po bardzo poważnym urazie-wypadku.W rubryce zaznaczyłem"lekarz",choć słyszałem,że teraz precyzyjniej byłoby napisać:"ordynator". Wysokiej klasy specjalista już wtedy na początku swojej kariery-dlaczego?....Dlatego,że nie załamał rąk jak jego przełożeni (z lepszymi tytułami wówczas),tylko nadzwyczajnie dobrze i sprawnie postawił mnie na nogi,choć uznano mnie już za przypadek beznadziejny. Do tej pory wspominam jego zadziwiający talent w dążeniu do celu i co ciekawe skromność.Po wielu latach mogę powiedzieć,że to lekarz nr. jeden spośród wielu mniej i bardziej udanych jakich poznałem w swoim życiu.I tak sobie myślę,że jak ...

Do tej pory wspominam jego zadziwiający talent w dążeniu do celu i co ciekawe skromność.Po wielu latach mogę powiedzieć,że to lekarz nr. jeden spośród wielu mniej i bardziej udanych jakich poznałem w swoim życiu.I tak sobie myślę,że jak został ordynatorem,to jest z naszą służbą zdrowia całkiem jeszcze dobrze.