lek. med. Jarosław Woźniak

Ortopeda, Traumatolog

2,2

Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą – traumatologiem. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Lek. med Jarosław Woźniak pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim w Łodzi im. Jonshera w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne.

Pan doktor bardzo mi pomogl, szybko postawil wlasciwa diagnoze. Wizyta krotka ale konkretna i najwazniejsze ze leczenie skuteczne, bardzo polecam pana doktora.

Polecam bardzo a nawet jeszcze bardziej. Fachowo i bez żadnych wątpliwości ocenia stan pacjenta. Przed badaniami potrafi podać właściwą diagnozę. Profesjonalne podejście do problemu zgłaszanego przez pacjenta. Może tylko zbyt mało czasu poświęca na rozmowę z pacjentem, nie wchodzi w dyskusje z pacjentem, bardzo dobrze wykonuje zabiegi i kompleksowo zajmuje się pacjentem do wyleczenia. Od lat moja rodzina leczy się u pana doktora. POLECAM !!!

Bardzo konkretny i kompetenty. Wczesniej nie potrafiono mi pomóc, dobrz zdiagnozwał choroba i wyleczył. Polecam

Wyjątkowo dobry specjalista. Patrzy na pacjenta jak na człowieka całościowo, a nie tylko na to co go boli. Trafiłam do niego z bólami kręgosłupa i kolana. Chodziłam do kilku innych lekarzy, ale mi nie pomogli tylko zmieniane były leki. Dr Woźniak bardzo dokładnie zbadał jak żaden z poprzedników,powiedział co mi jest i zlecił leczenie. Dziś już nie pamiętam o bólu i jestem mu za to wdzięczna. POLECAM pana dr.

Witam spotkałem PANA DOKTORA w dość specyficzny sposób Mam pracę nie regulowaną czasem i miejscem potrzebowałem ortopedy a w gazecie wizyty domowe ok wybrałem gościa wizyta zaklepana jadę do pracy telefon czy dziś mógłbym wyjątkowo podjechać do szpitala tam syn ma dziś dyżur (tata robi za centralę) i okazuje się że jestem na tzw ostrym dyżurze tylko za 100 zł hasło ja po receptę wchodzę i doktorek zostawia pacjentkę a idzie do mnie kasa czyni cuda daje zastrzyk wypełnia papiery do f.z. i ok każe wpaść do magnusa tam standart ...

Witam spotkałem PANA DOKTORA w dość specyficzny sposób
daje zastrzyk wypełnia papiery do f.z. i ok
każe wpaść do magnusa tam standart brak rtg po co rtg???tylko kwas hialuronowy dostawowo 3x120 zł stwierdzenie platfus mineło 2 lata i powrót dolegliwości
wybralem innego lekarza RTG i wystarczyły wkladki do butów na zamówienie 66 zł ale jest spokój
Gość to maszynka do zarabiania kasy

Bez zdjęcia rtg, czy usg stwierdził degradacje chrząstki w kolanie - samo przekazanie informacji karygodne - prawie w ułamku sekundy zrobił ze mnie kalekę. Nic nie wytłumaczył, coś nieczytelnie napisał na kartce - inny ortopeda miał problemy z odczytaniem diagnozy. Zalecił serie zastrzyków z kwasu hialuronowego - każdy za około 120 zł, najlepiej do wykupienia w aptece przy przychodni albo w kwiatach polskich - tam rzekom najtaniej. Badanie polegało tylko i wyłącznie na naciskaniu kolana, po którym były problemy z chodzeniem przez tydzień. Po diagnozie u innego lekarza - badanie ...

Badanie polegało tylko i wyłącznie na naciskaniu kolana, po którym były problemy z chodzeniem przez tydzień. Po diagnozie u innego lekarza - badanie bardziej dokładne, znacznie dłuższe, niz zdobił JW, nic mi nie dolegało.
Nie wiem jaki jest podczas wizyt prywatnych, bo z NFZ szczerze nie polecam - łącznie 'porada' trwała w porywach 10 minut. Lepiej zapłacić za prywatna wizytę u innego ortopedy, niz próbować zaoszczędzić na zdrowiu.
Do tego jaka mam pewność, że po zastrzykach nie byłoby problemów z chodzeniem, zginaniem nogi?
Przydałyby sie JW zajęcia z prawidłowym obchodzeniem z pacjentem, empatii, itd.

Faktycznie nadęty który w dodatku oleca swoich znajomych jak sam mówi ze studiów lekarzy rechabilitantów ... ne daje dać do słowa pacjentowi z góry wiedząc jego - lekarza zdaniem co pacjentowi dolega ,,, okropeństwo

Okropny, nadęty człowiek. Podejmuje diagnozy nie zlecając badań. Nie polecam nikomu tego lekarza i każdemu kto do nie go chodzi po prostu współczuje!

Okropny, nadęty człowiek. Podejmuje diagnozy nie zlecając badań.

Bufon straszny pacjent to zło konieczne -jak najszybciej,8 minut dla pacjenta a czekania na wizytę miesiąc.

Jestem zdziwiony zastanymi opiniami o Panu Doktorze. Państwa osądy zmobiliziowały mnie do dokonania wpisu. Moja żona była "leczona" latami przez znanego uprzejmego Pana Profesora znanego w Łodzi. Skutkiem tego po latach prywatnych wizyt żona przestała chodzić. Dr Wożniak natychmiast skierował żonę na operację stawu biodrowego, sam operował i sam troskliwie się zajął. Na dzień dzisiejszy żona jest sprawna. Z czystym sumieniem i odpowiedzialnością mogę polecić Pana Doktora wszystkim,którzy oczekują pomocy doskonałego chirurga ortopedy.Może niezbyt wylewnego i gołosłownego performera ale rzetelnego i uczciwego lekarza.