lek. med. Jarosław Woźniak

Ortopeda, Traumatolog

2,2

Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą – traumatologiem. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Lek. med Jarosław Woźniak pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim w Łodzi im. Jonshera w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne.

Ten lekarz jest gburem. Podczas wizyty czułem się jakbym mu przeszkadzał. Ból nogi jak był tak jest nic nie pomogło. Co prawdo przepisał mi Pan doktor altacet i lioton 1000 więc nie wiem co mogło z tej magicznej mieszanki mi pomóc. Noga nadal puchnie i sinieje, a ból nie ustępuje.

Niekompetentny, nadęty, zarozumiały. Stawia diagnozę pochopnie, nie zlecając żadnych badań. Po nieudanych próbach leczenia zalecił mi inwazyjny zabieg, który jest przeciwwskazany w mojej sytuacji.

nikomu nie zycze wizyty u tego czlowieka jest osoba calkowicie nie kompetentna, wystawia bledne diagnozy i przepisuje b. drogie leki. Co sie przeklada na powiklania. Nie spojrzal na moje dotychczasowe wyniki badan nie wyslal na rtg i oczywiscie wystawil bledna opinie. Dzieki temu czlowiekowi mam wieksze powiklania zdrowotne.

Nadety bufon ktory nawet nie chcial zabardzo sluchac tego co ma czlowiek do powiedzenia tylko swoje racje przepisal drogie leki i skierowal na droga rechabilitacje niestety jedyne co pomoglo to uszczuplenie mojego portfela. Zdecydowanie nie polecam

Nieupszejmy bufon, sprawia wrażenie ,że pacjenci mu przeszkadzają

Nieupszejmy bufon, sprawia wrażenie ,że pacjenci mu przeszkadzają

Arogancki bufon ,przepisł leki bez jakiegokolwiek wywiadu (i badania mojego kolana),których nie mogę używać jako diabetyk,przepisał również drogie zastrzki 6 szt,x120 zł, każdy ,które miałam wykupić w sąsiedniej aptece.Na pytanie czy mi pomogą usłyszałam odpowiedź ,że nie daje gwarancji bo moim wieku (58 lat) nigdy nic nie wiadomo(zaznaczam w doznałam urazu przewracając się na chodniku).Zdecydowanie nie polecam.

lekarz niegrzeczny,arogancki,straszy pacjentów,nie zleca żadnych badań.Pacjenta nie dopuszcza do głosu pacjenta.Lekarz nie wzbudził mojego zaufania .

Dr Wożniak jako lekarz nie kompetentny,po urazie reki jakiej doznałam, nic się mną nie zajął ,nic nie sprawdził ,nie zrobił prześwietlenia. do tego wszystkiego był beszczelny ,nie uprzejmy ,mogę powiedzieć ,że nawet na mnie krzyczał, to ,że ręka mnie bolała to twierdzi,że jestem nadwrażliwa. Po prostu wyżył się na mnie tylko nie wiem za co,chyba dlatego ,że jest to klinika prywatna ,ale ja miałam wizyte na NFZ