dr JarosŁaw Zacharewicz

Bardzo kompetentny, profesjonalista, poważnie traktujący pacjenta, świetny fachowiec z ogromną intuicją.

Najlepszy Pan Doktor jakiego znam , serdecznie polecam wszystkim, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi,i zawsze ma dla nich czas . Najlepszy w Radomsku.

Lekarz z powołania. Już niewiele takich zostało na naszym swiecie. Kompetentny, miły ,profesjonalny. Nie znam innego lepszego pediatry.POLECAM. to jedyny pediatra godny zaufania

Przede wszystkim bada bardzo dokladnie,nie spieszy sie,wszystko wyjasni,a antybiotyk to u niego koniecznosc.polecam.

bardzo dobry lekarz polecam każdemu :)zawsze pomógł mojej córeczce przepisywał trafione leki

Nie potrafił prawidłowo zdjagnozować poważnej choroby u dziecka co skutkowało ponad 4 tygodniowym leczeniem szpitalnym,

Akurat moja córka nie miała zrośniętych warg sromowych, (jak u innych komentujących) dlatego gorąco polecam.

karzda wiyta jest rozwiązana pozytywnie

karzda wiyta jest rozwiązana pozytywnie

KAŻDY MA PLUSY I MINUSY.NIKT NIE JEST IDEALNY.NIE OSĄDZAJMY INNYCH,PAN BÓG OSĄDZI.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, wyzwał mnie od Panikary. W momwncie kiedy moje dziecko miło bakterie w moczy i jak się okazało zrosnięte wargi sromowe. Podczas wizyty Pan doktor śmiał mi się lekceważaco i jednoczesnie rozmawiał przez tel o śrubach potzrebnych do jakiegos remontu. SAKNADL