dr Jarosław Ziaja

Naciąganie na prywatne wizyty pod pretekstem "trzeba szybko przyjść bo wyniki badań są zle" zapłaciłam kolejne 200zł żeby się dowiedzieć, że nic mi nie jest. Już nawet nie chodzi o pieniądze, ale o stres jaki mi zapewnił Pan doktor i panie recepcjonistki z centrum medycznego Białołęka, zenada. Nie polecam.

Do dr. Ziaja zgłosiłam się po wykonanym teście ciążowym . Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. W gabinecie był wyczówalny dym z papierosów, dodam , że lekarz był bardzo oburzony bo "przeszkodziłam mu w paleniu" co w mojej ocenie jest niedopuszczalne, tym bardziej , że jestem w ciąży! Czy lekarz palący to przykład osobowy na niepalenie? Zdecydowanie nie. Pracownik służby zdrowia to nadal zawód zaufania publicznego ,to nie tylko ekspert z zakresu medycyny , ale także wychowawca i nauczyciel wartości związanymi ze zdrowiem. Dr. Ziaja zapewne ...

Czy lekarz palący to przykład osobowy na niepalenie? Zdecydowanie nie.
Pracownik służby zdrowia to nadal zawód zaufania publicznego ,to nie tylko ekspert z zakresu medycyny , ale także wychowawca i nauczyciel wartości związanymi ze zdrowiem. Dr. Ziaja zapewne do takowych nie należy. Nie polecam !

Doktor Ziaja prowadził moją ciążę za co bardzo dziękuję i jestem wdzięczna. Szczerze go polecam, gdyż jest to znakomity lekarz, który z dużym zaangażowaniem podchodzi zarówno do prowadzenia ciąży jak do problemów zdrowotnych pacjentki i co ważne , skutecznie je leczy. Wizyty przebiegają w miłej kulturalnej atmosferze. Ma ogromną wiedzę, zawsze potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i uspokoić kiedy coś mnie niepokoi.

Trafiłam do Dr. Ziaja przypadkiem, ponieważ nie było mojej Pani doktor, a musiałam skorzystać z porady. Wizyta przebiegła w pośpiechu, bo on ma też inne pacjentki, unika odpowiedzi na pytania. Brak kompetencji miękkich, empatii co dla mnie jest nie do zaakceptowania. Nie polecam tego lekarza.

Dr. Ziaja traktuje pacjentki przedmiotowo, lekceważąco. Nie jest otwarty na pytania i wątpliwości, bo jak sam mówi to on jest lekarzem i to on stawia diagnozę. Brak umiejętności w zakresie komunikowania się z pacjentką. Wizyta przebiegła w pośpiechu, a na moją prośbę o zlecenie mammografii usłyszałam : nie ma takiej potrzeby. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.

Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży, nie polecam tego lekarza, aczkolwiek na pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie swoją osobą, wydawał się być kompetentny z ogromną wiedzą ,budzący zaufanie,jednak przy kolejnych wizytach miewał swoje humory, byłam traktowana z góry, co sprawiało,ze nie czułam się wpelni bezpiecznie i komfortowo.Kolejnym moim oburzeniem był fakt, że poinformowałam pana doktora o tym, że decyzją pracodawcy muszę przejść na zwolnienie lekarskie, ponieważ pracuję w warunkach szkodliwych i że w firmie nie ma stanowiska pracy na którym mogłabym bezpiecznie pracować, a niezwykle istotnym czynnikiem jest fakt, że nie wolno zatrudniać kobiet ciężarnych przy pracach szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia, ku mojemu zdziwieniu, doktor powiedział, że nie wystawi mi zwolnienia, twierdząc że: "Ciąża to nie choroba" i na tym koniec, po czym dodał,że może wystawić zwolnienie lekarskie, ale to będzie kosztowało. Lekarz, który przekłada pieniądze ponad zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta w mojej ocenie, nie jest lekarzem godnym polecenia.

Goraco polecam Doktora Ziaja,lecze sie u doktora ginekologicznie, zawsze wychodze doinformowana. Pomogl mi sie uporac z problemami z ktorymi poprzedni specjalisci nie dali sobie rady. Dodatkowo zawsze swietnie wykonane usg na najlepszym sprzecie(klinika Evaclinic) W ogole nie rozumiem negatywnych opinii... Pozdrawiam

W ogole nie rozumiem negatywnych opinii...
Pozdrawiam

Dr Ziaja może jako lekarz prowadzący ciążę potrafi pomóc swoim pacjentkom, niestety kobiety, które nie planują tego kroku traktowane są po macoszemu. Wymieniając wszystkie swoje dolegliwości, mówiąc, że potrzebuję zrobić cytologię, gdyż to podstawowe badanie lekarskie(w moim przypadku dawno temu) otrzymałam odpowiedź, iż nie jest potrzebna bo bardzo powierzchownym przebadaniu( i stwierdzeniu nadżerki "to nic takiego, nie leczymy"). Już nigdy więcej nie nie nie nie, nie. Nie polecam.

Prowadzę u dr. Ziai drugą ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Chodzę na NFZ. Nie robi problemu ze zwolnieniami, jeżeli są do tego przesłanki. Owszem, zaprasza na usg do prywatnego gabinetu, ale jednocześnie wręcza skierowanie na usg na NFZ, więc nie widzę problemu. Zleca wszystkie badania, nawet te, o które sama poproszę, choc czasem on nie widzi wskazań, jednak szanuje moje obawy. Dwa razy przyjął mnie bez zapisu, bo miałam problemy. Mimo że byłam dodatkową pacjentką, czasu nie żałował i nie dał odczuć, że źle zrobiłam, że przyszłam. Wręcz przeciwnie. Doktor czasu nie żałuje, odpowiada na pytania, jest sympatyczny i taktowny. Owszem, pożartuje też, co akurat jest dla mnie dobre, bo mnie bardzo stresuje ciąża. Doktor w razie nadmiernych obaw uspakaja i sprowadza na ziemię, żeby nie panikować. Polecam

Nie polecam! Robi wszystko, żeby naciągnąć na prywatne wizyty. Wręcz wszystko ustawia pod jego prywatne wizyty rozdając numer telefonu w gabinecie. Wypisuje medykamenty na kartkach z logiem producenta i nie jest to przypadek. Wyśmiewa, jeśli się ma inne zdanie. I daje do zrozumienia, że takich jak "ty" to on ma wiele pacjentek. Chore podejście po pacjenta, nie polecam!