dr Jarosław Ziaja

Polecam doktora Ziaję, który powadzi moją ciążę od początku a za tydzień mam termin porodu. Jestem pacjentką na NFZ i zawsze z wizyty wychodzę z kompletem skierowań na badania, odpowiedziami na nurtujące mnie pytania i uśmiechem. Pan doktor tłumaczy,pilnuje terminów badań, jest rzeczowy i konkretny. W nagłym przypadku nie robił problemu z dopisaniem na wizytę pomimo ze miał nadkomplet pacjentek. Rzeczywiście są opóźnienia ale wynikają one z bardzo dużej liczby pacjentek i nie są winą lekarza.

Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Jarosława. Na każdej wizycie pokazuje swój pełen profesjonalizm oraz rewelacyjne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, że to dr Ziaja prowadzi moją pierwszą ciążę. Cenię sobie dobry humor u lekarzy tym bardziej w stanie, w którym obecnie się znajduję. Doktor jest dla mnie zawsze uprzejmy, na wizytach prywatnych jak i tych objętych funduszem.

Nie polecam, to jest lekarz którego o dziwo chwalą niektóre pacjentki ale to wyłącznie Panie objęte prywatną opieką dr Ziaja. Wizyty na NFZ na Skarbka z Gór są bardzo opóźnione, ponieważ dr w tym czasie przyjmuje pacjentki prywatne, którym potrafi poświęcić godzinę czasu, dla pacjentek NFZ ma 10 minut. Podejście do kobiet lekceważące, humor nie na miejscu, namawia na prywatne wizyty. Nie odpowiada na pytania pacjentek bo nie ma czasu, ma czas za to opowiadać jakieś dziwne anegdoty, namawia również na prywatne USG. Jeżeli Paniom zależy na zdrowiu zarówno nienarodzonych dzieci jak i również swoim proponuję zmianę lekarza.

Nie polecam dr. Ziaji jako lekarza prowadzącego ciążę. Miałam okazję być u niego dwa razy w przychodni na Białołęce. Obie wizyty skończyły się wręczeniem wizytówki do prywatnej przychodni Pana doktora i zachęcaniu do pojawienia się tam. Na drugiej poprosiłam o zwolnienie lekarskie (wyjaśniłam jaka mam pracę, chociaż to lekarz powinien mnie o to zapytać aby dowiedzieć się czy praca nie zagraża ciąży) a zostałam zastraszona prokuraturą i więzieniem (wobec innych pacjentek dr stosuje tę samą metodę) po czym mówi że wypisze zwolnienie w swojej przychodni (koszt takiej wizyty to 180zł!!!) Przy żadnej z wizyt nie zapytał o samopoczucie, czy nic nie dolega, nie ma plamień itp. Na drugiej nie zostałam nawet przebadana. Odnoszę silne wrażenie że Pan "doktor" państwowo przyjmuje tylko po to aby napędzić sobie pacjentek na prywatne wizyty! Dodam jeszcze że w przychodni na Skarbka z Gór dwa razy próbowałam się zapisać na USG genetyczne niestety z braku miejsc nie udało mi się, od dr usłyszałam "trzeba było przyjść do mnie prywatnie"-gdyby mnie było stać na opłacanie prywatnych wizyt to nie chodziłabym do państwowej placówki!

Polecam, doktor jest kompetentny, dokładny, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy prostym językiem, polecam

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego lekarza. Jest gburowatym chamem traktującym kobiety przedmiotowo. Nigdy więcej tak traumatycznej wizyty - odradzam.

Polecam. Pan dr jest fachowcem w kazdym calu. Wizyta u niego to przyjemnosc. Konkretny i kompetentny lekarz.

Po trzech poprzednich lekarzach mogę z czystym sumieniem napisać, iż dr Ziaja jest najlepszy. Miły, fachowy i konkretny. Może trzeba trochę pociągnąć za język ale otrzyma się dokładne wyjaśnienie na zadane pytanie. Gorąco Polecam.

óto umieć patrzeć na chorego.Rozwiązywanie takich łamigłówek może być ciekawe.A więc: primum non nocere po pierwsze nie szkodzić. I wiem że zadaniem lekarza jest szybkie "osłonięcie świecy którą chce zgaśić Pan Bóg"-ale wiem że Mój lekarz J.Ziaja to on by chciał zobaczyć Mnie zdrową ,zresztą to ludzka sprawa.Pozdrawiam P.Doktora lubię Go. M.B

Pan doktor prowadził moją ciążę w przychodni na Skarbka od początku do samego rozwiązania- 13 września urodziła się zdrowa córcia :). Zawsze pomocny, uśmiechnięty, konkretny. Polecam :)

Polecam :)