dr Jarosław Ziaja

Witam,jeśli ktoś szuka dobrego ginekologa polecam Pana Doktora.To profesjonalny, energiczny, cierpliwy, miły i wrażliwy na cudzy niedostatek lekarz. Ze względu na moją szczególną sytuację zdrowotną potrzebuję częstych kontroli usg i trafnych leków o niezaporowej cenie i muszę przyznać,że nigdy nie wyszłam z gabinetu rozczarowana.Naprawdę polecam. Jola P.

bardzo miły, poświęca dużo czasu, prowadził moją ciążę która do łatwych nie należała, dziś jestem mamą fantastycznego chłopczyka, polecam!!!

P. Jarosław Ziaja jest rzetelnym lekarzem, z dużym zasobem wiedzy medycznej, którą wykorzystuje w praktyce lekarskiej. zadaje pytania również o choroby współistniejące i czy w przypadku ich ewentualnego występowania są leczone. Tak więc: przekonałam się, że jest to troska o zdrowie pacjentki, nie tylko w ginekologicznym wymiarze, ale ogólnym. Zostałam potraktowana przez Doktora spokojnie, bez pośpiechu. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Lekarz zalecił mi wykonanie kompleksowych badań. Wybrane przeze mnie lekarstwa, zalecone przez Doktora, przyczyniły się do ustąpienia dolegliwości. Tego Lekarza oceniam bardzo dobrze; również dlatego, że pomógł ...

Tego Lekarza oceniam bardzo dobrze; również dlatego, że pomógł mojej siostrze ( opinia na rankingu: Krystyna, 16.09.2013r. )

W czasie mojej choroby byłam konsultowana przez Doktora Jarosława Ziaja. Przeprowadził rzetelny, szczegółowy wywiad lekarski. Zlecił badania nie brane pod uwagę przez mojego lekarza prowadzącego. zasugerował konkretny tok leczenia. Okazał się trafny. Jego wdrożenie przyniosło poprawę mojego zdrowia i wyleczenie. Dziękuję Doktorowi również za poświęcony mi czas, okazaną uprzejmość i serdeczność.

Nie polecam ciężarnym. Moja ciąża była źle poprowadzona i lekarz naraził zycie mojego dziecka. Niedokładne zlecanie badań, niewiedza w wykonywanych czynnościach, niedokładne leczenie infekcji i nie tylko. Więc dziewczyny zastanówcie się kilka razy czy warto.

Witam. Moim zdaniem Lekarz jest naprawdę godny polecenia !!!. Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odpowie na każde pytanie ;). Ma super poczucie humoru. Dzięki Panu Doktorowi zaszłam w ciąże,miałam ciąże zagrożoną i dotrzymałam do 39tyg ;). Robi dokładne usg przy ktorym poświęca dużo czasu i wszystko pokazuje na monitorze i tłumaczy. Lekarz naprawdę godny polecenia !!!!!.

Pan Doktor prowadzi mi ciąży i muszę powiedzieć, iż go uwielbiam. Kiedy trafiłam do Pana doktora, gdyż mój obecny lekarz powiedział, iż ciąże straciłam Pan doktor powiedział, iż za wcześnie na takie osądy i natychmiast mnie uziemił. Dzięki jego opiece mija mi 5 miesiąc ciąży. Mogłam liczyć na Pana doktora zawsze i przyjmował mnie nawet w swojej przerwie kiedy działo się coś co mnie niepokoiło. Fakt polecam raczej prywatne wizyt, gdyż na publiczne ma tylko 10 minut. Jeśli chodzi o USG to zawsze robi je dokładnie, dopóki nie ustali tego co chce sprawdzić. Również zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania, a mam ich zawsze sporo. Podczas badania wszytko tłumaczy i pokazuje na monitorze. Miałam w tej ciąży do czynienia ze sporą rzesza lekarzy i muszę powiedzieć, iż Panu doktorowi po prostu ufam.

Uwielbiam wizyty u tego doktora. Jest wyluzowany, poświęca mi dużo czasu, odpowiada na pytania i chętnie daje skierowania na dodatkowe badania. Nie uważam, żeby nie przepadał za bezdzietnymi trzydziestkami :) Polecam! Anka

Dr. Ziaja prowadzil moja zagrozona ciaze wszystko mozna by powiedziec, ze w porzadku do momentu odstawienia lekow i ostatniego usg, ktore patrzac z perspektywy czasu uchroniloby mnie od wielu stresow zwiazanych z porodem przez nieplanowane cesarskie ciecie... niestety doktor go nie zalecil mimo moich obaw. zawsze jesli zapytalam odpowiadal konkretnie i na luzie. zawsze jak wchodzilam do gabinetu stres opadal. specyficzne poczucie humoru owszem posiada ale mi ono nie przeszkadzalo sama takowe posiadam. nie jest to zly lekarz trafialam na gorszych :-)

Lekarz jest bardzo dobry !!!!Ma podejście do pacjentek,nigdy nie odmówił wizyty po godzinach jak się coś działo.Polecam,lekarz Ziaja do POLECENIA!!!