dr Jarosław Ziaja

27.04.2012 lekceważył pacjentki przychodzące na kasę chorych (często czekające z dziećmi na rękach), kazał im czekać po 2 godz. bo w godzinach pracy przyjmował sobie poza kolejnością pacjentki prywatnie. Kobiety traktuje gburowato ("niech się rozbiera", "niech mówi" itp.). Do tego niekompetentny, nie zauważył nadżerki u pacjentki, która miała ją zdiagnozowaną. Na zwróconą uwagę reagował agresją słowną i drwinami, żeby się na niego poskarżyć u kogo się chce. Stanowczo odradzam !!!!

Dr.Ziaja jest naprawde super lekarzem. Zawsze potrafi pomoc przyjmie nawet bez zapisu gdy jest potrzeba. Mozna zawsze na niego liczyc. Jest bardzo przyjemny i zawsze usmiechniety i zna sie na tym co robi

Witam! wszyscy go chwalą, a ja się zawiodłam. Jestem we wczesnej ciąży. Byłam dwukrotnie hospitalizowana w ciągu 2 tygodni po 5 dni. Aktualnie jestem na L4. Zapytałam, czy moge liczyć na ewentualne przedłuzenie zwolnienia, gdyby wymagała tego sytuacja (mam częste utraty przytomności i szpital zalecił siedzenie w domu i oszczędny tryb życia, itp.) Odpowiedź brzmiała: Tylko na wizycie prywatnej bo na NFZ mi się nie opłaca. Tak mówi lekarz do pacjentki?! Na pierwszej wizycie ciążowej nawet mnie nie zbadał! Aktualnie szukam innego. Przykro mi, bo do tej pory miałam o nim dobre wrażenie. Na prywatne wizyty mnie nie stać.

Byłam u doktora w przychodni Centrum Medyczne Białołęka ma specyficzne poczucie humoru,praktycznie zawsze uśmiechnięty, ale jest bardzo kompetentny i co ważne zawsze kiedy zachodzi taka konieczność przyjmie pacjentkę i poświęci jej czas.Leczenie przyniosło praktycznie natychmiastową poprawę.Również zdecydowanie polecam.

JEST dobrym i porządnym lekarzem. Wszystko potrafi zwykłemu człowiekowi wytłumaczyć jako lekarz.

Zgadzam się z powyższą opinią.Nic dodać,nic ująć. Podróżuje sporo i odwiedzam różnych specjalistów i do dr trafiłam przypadkowo,jak to w życiu bywa-jak najbliżej i szybko-i nie żałuje.Jest to trzeci ginekolog w Polsce,z którego jestem zadowolona, pierwszy w województwie mazowieckim.Polecam.

Najlepszy specjalista o jakim słyszałam. Przede wszystkim jest bardzo kompetentny i dokładny. Jeżeli dzieje się coś złego przyjmuje pacjentki dodatkowo bez zapisów. Poza tym jest niezwykle uprzejmy., sympatyczny zawsze udziela niezędnych informacji. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!