lekarz Jarosław Zięba

Urolog

2,2
1,8

Miły lekarz, przepisał wszystko czego potrzebowałem, wydaje się kompetentny, spokojnie wszystko tłumaczył. Nic mu nie mogę zarzucić

Żałuje że nie można dać zero gwiazdek. Jeden z najgorszych, najbardziej opryskliwych, wręcz chamskich, niekompetentnych lekarzy z jakimi miałam styczność. Nie polecam nikomu, bo wizyta to zdecydowana strata czasu. Pytanie do pacjenta z zatrzymaniem moczu "Co pochlał pan?". Na moje pytanie czy można powtórzyć badanie moczu, pan doktor oświadczył "Po co, przecież wiadomo, że źle wyjdzie." Nawet jeśli posiada jakąś wiedzę to skrupulatnie ją ukrywa.

Lekarz, który zdecydowanie nie powinien pracować w zawodzie. Pacjentów obdarowuących Go "giftami" dopieszcza darmowymi próbkami leków, które ochoczo przyjmuje od wchodzących - pomiędzy pacjentami - poza kolejnością przedstawicieli medycznych. Lubi opowiadać o swoich pacjentach - kpić "prywatnie" z dolegliwości innych ludzi. Gardzi kobietami, których dolegliwości urologiczne zmuszają do wizyt u specjalisty, za jakiego się uważa. Dla zmuszonych do wysłuchiwania o prywatnym życiu doktora UWAGA - stajnia doktora liczy dwa konie - łącznie 8 kopyt!

Miły czlowiek i absolutnie niekompetentny lekarz. Nic nie umie, na niczym sie zna i wcale tego nie ukrywa. We wszystkim polega na zdaniu swojej pielęgniarki, jak jej nie ma, choćby chwilę po prostu nie przyjmuje pacjentów. Najchętniej wypisywałby wit.C. Przy bardziej skomplikowanym przypadku potrafił powiedzieć - niepotrzebnie dałem się wrobić w pani leczenie !

Lekarz, który zdecydowanie rozminął się z powołaniem, "odbębniający wizytę", na pytanie o diagnozę - odpowiada z rozbrajającą szczerością - nie wiem. Zalecił stosowanie leku, który wcześniej zażywałam(po przepisaniu jeszcze przez lekarza rodzinnego) - bezskutecznie. Na argumenty, że stosowałam ten lek Pan był głuchy. Nie był zainteresowany wysłuchaniem mnie do końca, ani objawami, które mi towarzyszą. Wręczył bezpłatną próbkę leku do zastosowanie, którą zapewne otrzymał od przedstawiciela medycznego. W ulotce leku w ostrzeżeniach przeczytałam, że nie należny stosować go przy mojej dolegliwości. PO wizycie wyszłam zdenerwowana, zdegustowana i z poczuciem bycia intruzem w "komuno-wróć" podejściu do pacjenta. Absolutnie NIE POLECAM usług tego lekarza!!!