lekarz Jędrzej Nowak

Mimo, iż jest małomówny jest lekarzem kompetentnym. Wszystkie badania są zlecane, badania USG są robione często i dokładnie.

jest bardzo dobrym lekarzem dobrze prowadzi ciaze jest bez posredni

jest bardzo dobrym lekarzem dobrze prowadzi ciaze jest bez posredni

Polecam lekarza J.Nowaka, jako jedyny lekarz ginekolog potraktował mnie ludzko, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie mogę się zgodzić z wcześniejszymi wypowiedziami że jest małomówny, raczej nazwałabym że rzeczowy.O co zapytałam wyjaśnił mi, przy tym był bardzo kulturalny. Czego nie mogę powiedzieć o innych lekarzach z którymi miałam ostatnio do czynienia.

Byłam u pana doktora na USG dwa razy. W mojej opinii nie jest on osobą, która się nadaje do pracy z ludźmi, nie informuje pacjentki o przebiegu badania, na pytania zadawane przeze mnie odpowiadał zdawkowo, a już szczytem było gdy zapytałam o płeć maleństwa - usłyszałam , że "on robi tylko pomiary". Nie polecam.

Dobry lekarz,tylko trochę małomówny,mógłby trochę więcej czasupoświęcać pacjentce i więcej tłumaczyć,bo my często czujemy sie niedoinformowane.I co ważne-jeśli robi USG kobiecie cięzarnej to nie mówi jaka będzie płeć dziecka:(