lekarz Jędrzej Szulc

Pediatra

Taki powinien być każdy lekarz! Profesjonalne podejście w każdym calu. Jestem pod wrażeniem ,że w tych czasach są jeszcze tacy lekarze ,którzy poświęcają tyle czasu na wizycie i nie zbywają człowieka z byle jakim kwitkiem. Mega pozytyw!!! Dziękuję.

Zdecydowanie i z pełną zgodą stawiam same piątki. Pan doktor jest wyjątkowym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Z tym, co zostało wcześniej opisane, w pełni się zgadzam. Nie znam innego takiego lekarza, jak doktor Szulc. Widać, że to, co robi, robi z pełnym zaangażowaniem, a to dzisiaj rzadkość.

Zdecydowanie i z pełną zgodą stawiam same piątki. Pan doktor jest wyjątkowym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Z tym, co zostało wcześniej opisane, w pełni się zgadzam. Nie znam innego takiego lekarza, jak doktor Szulc. Widać, że to, co robi, robi z pełnym zaangażowaniem, a to dzisiaj rzadkość.

trafiłam do dr szulca przypadkiem cztery lata temu i stwierdzam że nigdy nie byłam u lepszego pediatry ani ja jako dziecko ani ja jako matka dwójki dzieci.zdarzyło mi się skorzystać z wizyty u innych pediatrów i niestety nie należały one do satysfakcjonujących.zgadzam się z wszystkimi poprzednimi pozytywnymi opiniami.WIĘCEJ TAKICH LEKARZY POPROSZĘ!

Jest świetnym lekarzem , polecam . !!! zbadał dziecko całe . :) na temat dolegliwości dzidzi wypowiadał się ten lekarz wyczerpująco . ;) poświęca ogrom czasu na badanie jak i na omówienie choroby . ;) P_O_L_E_C_A_M . !

Jest świetnym lekarzem , polecam . !!!
zbadał dziecko całe . :)
na temat dolegliwości dzidzi wypowiadał się ten lekarz wyczerpująco . ;)
poświęca ogrom czasu na badanie jak i na omówienie choroby . ;)
P_O_L_E_C_A_M . !

Fantastyczny lekarz, zbada dziecko bardzo szczegółowo, ma anielską cierpliwość, nawet wtedy jeśli dziecko kaprysi, wyrywa się czy płacze.Wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie zadane przez rodzica. Polecam go wszystkim. Prawdziwy lekarz z powołania. Ob takich więcej:)

Wspaniały lekarz pediatra. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu,wzbudza zaufanie, jest kompetentny,uprzejmy.

odpisuję się pod poprzednimi opiniami:))) nic dodać nic ująć:) POLECAM!!!

odpisuję się pod poprzednimi opiniami:))) nic dodać nic ująć:) POLECAM!!!

Fantastyczny lekarz, szkoda jednak, że już nie przyjmuje u dzieci chorych. Zawsze można na niego liczyć, co godne uznania to jeśli nie może odebrać telefonu oddzwania! Lekarz kompetentny z fantastycznym podejściem do dzieci, jego diagnozy zawsze były trafne a leczenie skuteczne... Lekarz zpowołania i godny polecenia.

Lekarz zpowołania i godny polecenia.

potwierdzam - lekarz z odpowiednim podejściem do dziecka, kompetentny i bardzo miły w kontakcie. byłam z dzieckiem i na nfz i prywatnie i wizyty te nie różniły się od siebie. tak samo podchodzi do swojej pracy niezależnie od rodzaju wizyty. polecam

Bardzo sympatyczny lekarz. Poświęca dziecku dużo uwagi, bada od stóp do głów. Rodzicom tłumaczy szczegółowo, na czym polega schorzenie, jakie leki proponuje zastosować i dlaczego akurat te. Bardzo polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Starogard Gdański"?

Bukowa 9
Starogard Gdański

Starogard Gdański

Mostowa 3
Tczew
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański