lekarz Jeremi Kościński

Lekarz jakich niewielu, poswieca swoj czas bezinteresownie pomaga pacjentom, kompetentny, miły. Taki lekarz zdarza sie raz na milion polecam w 100 procentach!!!

Genialny lekarz i przede wszystkim wspaniały człowiek, skromny, zawsze uśmiechniety i życzliwy, potrafił po calotygodniowym maratonie w szpitalu, przyjechac wieczorem w wolny dzień zobaczyć jak sie czuje, chwile porozmawiać, nastawic pozytywnie przed oraz po operacji. Zawsze potrafi wszystko wyjasnic, zawsze ma czas dla pacjenta. Wielu lekarzy, równiez Ci starsi stazem powinni brac z Niego przykład.Prawdziwy biały kruk wśród lekarzy. Zapewnił mi w szpitalu wspaniała opiekę medyczna, jak rowniez komfort psychiczny, bo wiedziałem ze jestem w dobrych rekach i niczym nie muszę się martwic. Miesiac po operacji kręgosłupa nadal jestem z Nim w stałym kontakcie, chetnie odpowiada na kazde pytanie, rozwija wszelką wątpliwosc. Z kazdym dniem czuje się coraz lepiej.Zaczynam wracac do życia. Polecam i jeszcze raz dziekuje. Marcin W.

Prawdziwy lekarz jakich dzisiaj mało, uśmiechnięty, miły,cierpliwie wszystko tłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem , nie okazuje zniecierpliwienia, wzbudza zaufanie swoją wiedzą, widać że jego celem jest bezinteresowna chęć niesienia pomocy chorym . Życzmy sobie więcej takich lekarzy którzy traktują chorego jak pacjenta, a nie jak kolejnego klienta. Polecam tego lekarza.

Prawdziwy profesjonalista, miły, kulturalny dający jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i indywidualnej opieki.Kompetentny i do tego nie traktuje pacjenta jak klienta, tylko poświęca naprawdę dużo czasu.Po operacji kręgosłupa ból znikł i wracam do zdrowia ,mam nadzieję, że będzie takich lekarzy więcej.Z wyrazami szacunku Kramm Marcin. PS.Tylko tak dalej.

PS.Tylko tak dalej.

Bardzo dobry lekarz z bardzo wspanialym podejsciem do pacjenta ,potrafi rozsmieszyc i nastawic psychicznie do danej sytuacji zawsze usmiechniety , bardzo dba o swojego pacjenta naprawde godny polecenia lekarz.

Wciąż poszukujesz " Puszczykowo"?

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D