lekarz Jerzy Aleksiejew

Neurolog

Kiedy moja mama chodziła do niego, powiedział, że tej choroby nie można wyleczycz! Leczyła się u niego prawie 5 lat. Poszła do innego lekarza do Pani Stanosz i od razu jest poprawa. Dostaje w ogóle inne leki i zaczyna chodzić coraz to lepiej ! Bardzie pojeciła bym paną Stanosz. Jest dobra w tym co robi!!!

niestety nie mogę polecić pana doktora... pierwszy raz spotkałem się z sytuacją NIEprowadzenia dokumentacji medycznej pacjenta na każda wizyte nalezy przunosić stosy dokumentów + lekarstwa bo Pan doktor nie wie co komu zalecał...

Polecam, naprawdę jest dobrym lekarzem, spełnia wymagania i jest bardzo miły dla klijentów ;)

Nie polecam!Nie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Nie przykłada się do swojej pracy.Wizyty prywatne u niego nie przyniosły nawet minimalnych efektów leczenia, ale cóż wymagać jak doktor nawet nie spojrzał w moje wyniki badań itp

Pan doktor jest godnym polecenia lekarzem pelnym empatii i zrozumienia oczekiwan pacjenta.

DLA MNIE NAJLEPSZY LEKARZ ... POLECAM NAPRAWDE WARTO !!!!!

DLA MNIE NAJLEPSZY LEKARZ ... POLECAM NAPRAWDE WARTO !!!!!