lekarz Jerzy Angunsewicz

Laryngolog

Zgadzam się z poprzednikiem i zdecydowanie odradzam. Lekarz jest bardzo nieuprzejmy i miałam okazję słyszeć jak wydziera się na pacjentów. Miałam przewlekłe zapalenie ucha wewnętrznego (jak się okazało w innym gabinecie i od razu zaaplikowany antybiotyk!!)a diagnoza p. doktora: "Nic Pani nie dolega, proszę przestać tak szorować uszy, to nie będzie problemu". Nawet ja będąc laikiem, wiedziałam, że wysięg z ucha i ostry, nieustający ból musi oznaczać zapalenie, no ale ja nie kńczyłam medycyny w odróżnieniu od dr Angunsewicza

mało delikatny, gburowaty, krzyczy na pacjentów, na problemy z uszami na tle alergicznym przepisuje witaminy,

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Żary"?

105 szpital
Eskulap Centrum Medyczne
PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary
Praktyka Lekarza Rodzinnego "HIPOKRATES" s.c.
Kopernika 3 A
68-100 Żagań