Jerzy Arendarczyk

Alergolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz alergolog, mam zaszczyt korzystać z jego profesjonalizmu w ICZD w Łodzi. Jak do tej pory nigdy nie zostawił mojej córki bez pomocy, zawsze znalazł jakieś wyjście z trudnej sytuacji... Moje dziecko lubi do niego przychodzić na wizyty jak trzeba sam robi zastrzyki odczulające. Jeśli nie możesz znaleźć dobrego alergologa, gorąco polecam, my przyjeżdżamy ze Zduńskiej Woli. I nie żałujemy przebytych kilometrów..

Cudowny człowiek! Kompetentny, miły, pomocny. Polecam wszystkim borykającym się z alergią. Mimo, że trzeba poświecić czas na wizytę w poradni to warto w 100%

Zdecydowanie polecam. Dobry lekarz i ciepły człowiek, do tego rzetelny i kompetentny. Wyciągnął już nie raz moje dzieci ze schorzeń oskrzeli bez kuracji antybiotykowej.

Wciąż poszukujesz "Alergolog "?

dr
Krystyna Frączkowska