dr n. med. Jerzy Badyda

2,5
2,1
2,1
2,2

pierwszy raz spotkalem takiego chamskiego lekarza. Nie slucha pacjenta nic nie tłumaczy. Wygania starszych ludzi mówiąc, że chca naciagnac

polecam!!! jest dobrym specjalista,trafnie stawia diagnozy nie naciąga pacjentow na dodatkowe koszty.Mozna liczyc na jego pomoc.Jestem pacjentką od 6 lat,i nie zamienilabym tego lekarza , naprawde szczerze polecam!!!!!!!! Godny zaufania i polecenia.

w życiu nie spotkałam tak beznadziejnego lekarza. Niemiły to za mało powiedziane, on jest absolutnie arogancki i chamski. Brak słów by określić takie zachowanie. Nie słucha kompletnie co pacjent ma do powiedzenia. Jest wulgarny. Zadając pytanie o planowany zabieg opowiedział żebym poczytała w internecie :) Do osób starszych opryskliwy bardzo. Przez drzwi słychać jak odnosi się chamsko do swoich pacjentów. ZDECYDOWANIE I SZCZERZE ODRADZAM!

brak słów jest to cham i prostak. w rezultacie nie doszło do wizyty obraża ludzi oczekujących na wizytę

Zdecydowanie nie polecam wizyty w tej przechodni u tego Pana Doktora. Zachowanie budzi wiele zastrzeżeń. Musi Pan Panie Doktorze pamiętać, lekarz jest dla pacjenta, a nie odwrotnie. Proszę szanować nas i zachowywać sie stosownie. pozdrawiam

Potwierdzam opinię jednego anonima,że doktor jest kompetentny w swoich poczynaniach.Szybko stawia prawidłową diagnozę, a gdy trzeba kieruje na zrobienie odpowiednich wyników .Nie naciąga pacjętów na niepotrzebne koszta.Uważam, że ma bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną-dlatego zdecydowanie polecam.Marek

Bardzo chamski, gburowaty, kompletnie nie zna się na wykonywanym zawodzie, chciał mi wykonać kompletnie niepotrzebny i nieuzasadniony zabieg od ręki, bez znieczulenia, tłumacząc "bo tak trzeba", całe szczęście nie wyraziłam zgody, jak się potem okazało jego "diagnoza" była kompletną bzdurą!!! Bardzo źle traktuje starszych pacjentów, głośno wrzeszczy w gabinecie, tak, że cała poczekalnia słyszy o cewkach i pęcherzach innych pacjentów. NIE CHODŹCIE LUDZIE DO TEGO KONOWAŁA!!!!

Niestety muszę potwierdzić negatywne opinie dotyczące w/w lekarza . Zecydowanie odpowiada mu branie pieniędzy za prywatną wizytę ale nie jest gotów ponieść konsekwencji swego błędu .

Moim zdaniem osoba niegodna zaufania, doświadczyłem tego na własnej skórze, najbardziej gburowaty lekarz z jakim się spotkałem. Nie interesują go za bardzo spostrzeżenia chorego, bo wydaje mu się, że wie już wszystko. Niestety nie ma też pojęcia co to jest fachowe podejście do pacjenta, nie wie co to dyskrecja, czekając na wizytę słyszałem o czym rozmawia z pacjentami - po prostu głośno mówi i się unosi. Nie polecam, cieszę się, że już go nigdy nie zobaczę. Nie oczekiwałem od tego lekarza cudu uzdrowienia i nie piszę tej opini ponieważ tego nie dokonał.

Kompetentny i rzeczowy, nie traci czasu, ma "dobrą rękę" do cewnikowania, nie naciąga na zbędne analizy, ale potrafi szybko postawić trafną diagnozę. Polecam, jeśli nie chce się tracić czasu i pieniędzy