dr Jerzy Bajkodr Jerzy Bajko - zdjęcie profilowe

dr Jerzy Bajko

Neurolog, Neurochirurg

Nazywam się Jerzy Bajko. Urodziłem się dnia 8.11.1954 roku w Koszalinie w rodzinie inteligenckiej. Ojciec mój był z zawodu inżynierem budownictwa lądowego, matka jest z zawodu lekarzem - specjalistą pediatrii i psychiatrii (obecnie przebywa na emeryturze). Do szkoły podstawowej uczęszczałem w Gryfinie, następnie kontynuowałem naukę w Liceum Ogólnokształcącym Nr 2 w Szczecinie. Po zdaniu matury w roku 1973 dostałem się na Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W czasie s...

Ogólnie OK, trzeba się dość sporo naczekać na wejście do gabinetu (zamiast wejść o 15, wchodzi się nawet przed 16 itp.), jednak doktor wydaje się kompetentny, tłumaczy, na czym polega choroba pacjenta. Oczywiście przypisuje leki przeciwbólowe, które niekoniecznie poprawiają codzienne życie, ale w jakiś sposób ułatwiają funkcjonowanie. Faktycznie kieruje do innych specjalistów, aptek (rzekomo ze zniżką), na jakieś badania (np. rezonans), a za wszystko niestety trzeba płacić. Jednak zważywszy na naszą służbę zdrowia i czas oczekiwania na wizytę (lekarz rodzinny - kazano mi czekać 2 tygodnie na zwykłą wizytę w Luxmedzie!), myślę, że warto zapłacić. Jestem w trakcie leczenia, więc dopiero się okaże, jakim lekarzem jest dr Bajko, jednak ogólnie wystawiam pozytywny komentarz.

~p. Robert • 6 stycznia 2012 21:42 Bardzo pozytywna ‘postać’. Po zakończeniu bezowocnej współpracy w moim lekarzem z poelcenia znajomego trafiłem do dr Bajko i to rzeczywiście była zupełeni ‘inna bajka’. :)))) bardzo rzetelnie i rzeczowo wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie i co wolno nam zrobić w tym temacie a czego nie.poza tym z własnej inicjatywy polecił apteke gdzie elki kupie w przeystepnej cenie!!!

~p. Robert • 6 stycznia 2012 21:42

Zdecydowałam się na wizytę u tego lekarza bazując w głównej mierze na opiniach internautów. Jednak bardzo się rozczarowałam. Lekarz poświęcił mi bardzo mało czasu, nie przejrzał wszystkich badań, które miałam przy sobie, spoglądał tylko nerwowo na zegarek. Mało tego, dość bezwzględnie zmusza pacjentów do konsultacji z innymi, przez siebie wskazanymi specjalistami. Poza tym dość bezpośrednio podchodzi do pacjenta, co nie zawsze jest dobrze odbierane. Niestety z mojej strony to była pierwsza i ostania wizyta u tego lekarza. Kompletnie nic ona nie wniosła. Pozytywne komentarze na temat tego lekarza to pewnie skuteczna reklama, która bardzo myli pacjenta.

lekarz nie wykazał zaiteresowania miją sprawą. Wizyta trawała 2 minuty i kosztowała mnie 100 zł. Nie dowiedziałam się również jak można leczyć moją chorobę. Zostałam natomiast zaproszona na kolejną wizytę.

wesoly starszy nieco facet. ogolnie ok, polecam

wesoly starszy nieco facet. ogolnie ok, polecam

Jest OK,ma dar słuchania i pomaga ludziom

Jest OK,ma dar słuchania i pomaga ludziom

wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia. Jako jedyny postawił trafną diagnozę i pokierował dalej. Polecam

Przyjechałam z daleka i nie zawiodłam się, pokierował mnie natychmiast do szpitala, jestem juz po zabiegu,wyleczona !

Jestem zadowolona po wizycie,otrzymałam pomoc ,Kamila B

Jestem zadowolona po wizycie,otrzymałam pomoc ,Kamila B