dr Jerzy Bajkodr Jerzy Bajko - zdjęcie profilowe

dr Jerzy Bajko

Neurolog, Neurochirurg

Nazywam się Jerzy Bajko. Urodziłem się dnia 8.11.1954 roku w Koszalinie w rodzinie inteligenckiej. Ojciec mój był z zawodu inżynierem budownictwa lądowego, matka jest z zawodu lekarzem - specjalistą pediatrii i psychiatrii (obecnie przebywa na emeryturze). Do szkoły podstawowej uczęszczałem w Gryfinie, następnie kontynuowałem naukę w Liceum Ogólnokształcącym Nr 2 w Szczecinie. Po zdaniu matury w roku 1973 dostałem się na Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W czasie s...

jest ok,Jest godny polecenia,jestem zadowolona z jego usługi

jest ok,Jest godny polecenia,jestem zadowolona z jego usługi

jest bardzo zaangazowany w problemy chorgo,zorientowany.

jest bardzo zaangazowany w problemy chorgo,zorientowany.

GODNY POLECENIA LEKARZ BYŁAM TYLKO RAZ NA WIZYCIE I DZIĘKUJĘ TEMU LEKARZOWI ZA POSTAWIENIE KONKRETNEJ DIAGNOZY I ZASTOSOWANIE DALSZEGO LECZENIA BO ŻADEN LEKARZ PRZEZ ROK CZASU NIE UMIAŁ MI POMÓC

byłam tylko jeden raz na wizycie ale odbieram zachowanie lekarza jako bardzo profesjonalne

bardzo dobry,godny polecenia specjalista

bardzo dobry,godny polecenia specjalista

Profesjonalne podejście , badanie z obszernym wyjaśnieniem przyczyn choroby oraz zalecenia prawidłowego leczenia

nie słucha pacjenta,kieruje do konkretnej apteki(?)kieruje rzekomo na rezonans faktycznie do innego gabinetu prywatnego

Jestem zadowolona z podejścia i dobrego zrozumienia, wrażliwy na ludzkie cierpienie,dobry człowiek