lek. wet. Jerzy Bakowski

Weterynarz

2,4

Znam Doktora Bakowskiego i zespół, od 17 lat wszystkie zwierzaki mi leczy. Rozsądny, mądry, świetny chirurg, wielka wiedzą, zespół bardzo dobry, kardiolog, chirurg ogólny. Niestety my właściciele nie rozumiemy ich presji i że nie mogą cały czas okazywać super empatii bo mają wielki ruch i każdy chce być przyjęty a pacjentów jest bardzo dużo. Trzeba też umieć rozmawiać z weterynarzem czy ogólnie z ludzmi. Usługi nie są drogie w porównaniu z innymi w krakowie zwłaszcza te podstawowe. Na miejscu jest wszystko cały sprzęt do diagnostyki. Jeśli 18 letni pupil odczodzi ...

Niestety my właściciele nie rozumiemy ich presji i że nie mogą cały czas okazywać super empatii bo mają wielki ruch i każdy chce być przyjęty a pacjentów jest bardzo dużo. Trzeba też umieć rozmawiać z weterynarzem czy ogólnie z ludzmi. Usługi nie są drogie w porównaniu z innymi w krakowie zwłaszcza te podstawowe. Na miejscu jest wszystko cały sprzęt do diagnostyki. Jeśli 18 letni pupil odczodzi to nie przez weterynarza.

bardzo przepraszam za błąd w podaniu nazwiska, oczywiście chodzi o lek. wet. Pana Jerzego Bakowskiego

Bardzo dziękuję za niezwykle szybkie i skuteczne wyleczenie mojego pieska (buldożek francuski). Piesek po niefortunnym skoku miał prawie że bezwładne tylnie nóżki. po wizytach w trzech lecznicach weterynaryjnych i nieskutecznym w nich leczeniu, Pan lekarz Bukowski postawił trafną diagnozę i już po pierwszej wizycie u Pana doktora, piesek stanął na nogi. Jeszcze raz dziękuję za tak błyskawiczne wyleczenie mojego pieska.

Pan Bakowski jest wyjątkowo nieuprzejmym lekarzem. Staram się nie chodzić na Centralną, ale niestety jest to jedna z nielicznych lecznic z dyżurem do północy. Byłam ostatnio z kotką, która źle się czuła po sterylizacji (przeprowadzonej gdzie indziej)-nie chciała jeść, schowała się za łóżko, nie wychodziła i lizała sobie cały czas brzuszek. Jak p.Bakowski usłyszał, że sterylizacja nie była przeprowadzona u nich, nawet na kota nie spojrzał i oznajmił tylko, że on nie jest od oceniania, czy operacja została prawidłowo przeprowadzona... Przez to kot męczył się jeszcze całą dobę (była sobota wieczór, a wet który przeprowadzał operację był czynny dopiero w pon). Nie polecam-NIE JEST TO LEKARZ KOCHAJĄCY ZWIERZĘTA I PRAGNĄCY IM POMÓC.

Nikomu nie polecam,miałam psa,który został zawieziony na łatwy zabieg,ale wet nawet go nie zbadał przed podaniem narkozy.Po zabiegu nie wyszedł,żeby choć powiedzieć dwa słowa,np na co należy zwrócić uwagę .W nocy pies już nie żył,mimo interwencji w innej klinice .Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!