lek. med. Jerzy Bar

Spokój profesjonalizm szacunek do pacjenta Dzisiaj takie podejscie do pacjenta to juz rzadkosc.Mozna postawic za wzor wielu lekarzom

Bardzo sympatyczny lekarz, z dużym bagażem wiedzy i doświadczenia. Do każdego pacjenta ma poważne i kompetentne podejście. Konkretnie postawione diagnozy. Pozytywny, empatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru. Bardzo polecam ☺ Pozdrawiam

Wspaniały lekarz! Świetne podejście do pacjenta. Wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Polecam

Do doktora trafilam z otwarta rana po wycieciu zmiany w stopie w innej przychodni czlowiek kompetentny znajacy sie na rzeczy cierpliwy i zdecydowanie pogodny sprawia wrazenie osoby ktora zawsze znajdzie odpowiednie rozwiazanie sytuacji. Zycze kazdemu takiej pogody ducha i lekarza na ktorym mozna polegac

Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Widać, że pan dr Bar jest świetnym fachowcem. Byłam jakiś czqs temu z moją 1,5 roczną Córeczką bo obawiałam się, że coś nie tak z jej nóżkami i że może to mieć jakiś związek ze słabym napięciem mięśniowym. Lekarz zbadał ją dokładnie i kazał się nie martwić, bo nie znalazł żadnych nieprawidłowości :) POLECAM BARDZO tego lekarza.

Czy ktoś moglby podać godziny w jakich przyjmuje Pan Doktor? Leczylem kolana i nie ukrywam ze doktor bardzo mi pomogl a teraz mam inny problem i chcialbym umówić sie na wizyte.

nie zgadzam sie z ostatnia opinia, uwazam ze wrecz przeciwnie od zmiany miejsca pracy doktor poswieca znacznie wiecej uwagi, wszystko rzeczowo potrafi wyjasnic zawsze chetnie doradzi i pomoze. jestem zadowolony i polecam.

Jeżeli chodzi o tego lekarza to bardzo zmniejszyły się do niego kolejki z tego co zauważyłam. A poza tym nie jestem zadowolona z wizyty bo lekarz był zdenerwowany i się śpieszył. Od czasu poprzedniego miejsca pracy doktor widocznie zmniejszył swoje kompetencje co niedobrze świadczy o przykładaniu wagi do leczenia pacjentów.

czy ktoś wie gdzie doktor teraz przyjmuje ? leczyłam się kiedyś u niego i byłam BAR-dzo zadowolona a teraz nie mogę doktora odnaleźć.

czy ktoś wie gdzie doktor teraz przyjmuje ?

merytoryka i profesjonalizm, a do tego NIE JEST pazerny na kase Panu doktorowi nie mam nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie jest dobrym człowiekiem i zna się na tym co robi jak malo kto, dlatego też nie rozumiem skąd te negatywne opinie na jego temat. Komuś widocznie zależy na wystawieniu doktorowi negatywnej opinii na tle innych lekarzy i zniechęceniu pacjentów- z marnym skutkiem.