Rewelacyjny lekarz...bardzo przyjazny dla malego pacjenta...troskliwy i wnikliwy...bardzo mily...inni moga brac z niego przyklad...Rewelacja!!!polecam...

Świetny lekarz. Byłam na oddziale chirurgii dziecięcej razem z moją 3-letnią córką, która miała oparzoną dłoń. Zanim tam trafiłam, myślałam, że takich lekarzy już nie ma. Wyrozumiały, rewelacyjne podejście do dzieci, życzliwy dla rodziców, kompetentny, a przede wszystkim świetny specjalista. Dziękuję Panie Doktorze.

Idealny lekarz - oby takich było więcej, jest w pełni zaangażowany w pracę. Życzliwość i zrozumienie pomogły mi i mojemu dziecku przetrwać trudne chwile w szpitalu, cierpliwość i podejście do córki i do nas jako rodziców pozwala przywrócić wiarę w personel.WSPANIAŁY SPECJALISTA

super lekarz ma podejscie uprzejmy poprostu super lekarz

super lekarz ma podejscie uprzejmy poprostu super lekarz

Dobry lekarz dobry chirurk polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry lekarz dobry chirurk polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo chwale sobie Dr.Jerzego Barlika jest dobrym lekarzem,zaufany,kompetentny,miły, cierpliwy dla dzieci.Nie mam zastrzeżeń.polecam takiego lekarza. wyleczył moją 15 miesięczna córeczkę która poparzyła się herbatą, bardzo mu za to dziękuje.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Słupsk"?

Jerzy Przybyliński

Chirurg dziecięcy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Madar-Med" Laboratorium Analiz Lekarskich
Stary Rynek 5

Aleksander Nawrocki

Centrum Rehabilitacji
ul. Tadeusza Sygietyńskiego 5
76-200 Słupsk
Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1