lekarz Jerzy Beciński

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

Doktor Beciński to lekarz godny polecenia. Dziękuję za troskliwą opiekę.Polecam szpital w Aleksandrowie Kujawskim ( Oddział Hirurgi ) jest tam wspaniała opieka lekarska. Pielęgniarki są bardzo miłe. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę.

Dr Beciński to świetny specjalista, miałam szczęście, że to właśnie On mnie operował (operacja tarczycy). Wspaniały lekarz z powołania, który wkłada całe serce w swoją pracę. Jeśli ktoś jest pod opieką Doktora Becińskiego jest naprawdę w bardzo dobrych rękach.

Serdeczne podziękowania za profesjonalną opiekę, życzliwe podejście i uśmiech na co dzień. Danuta Marciniak.