lekarz Jerzy Bentkowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Witam chciałabym bardzo podziękować Panu doktorowi za szybkie podjęcie leczenia złamanych kostek podudzia jestem ze Śląska z Bytomia a personel ze szpitala w Lesku zachował się w pełni profesjonalnie i z całym sercem podszedł do problemu. Naprawdę lekarz godny zaufania ,jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Elżbieta

Mój kilkudniowy pobyt w szpitalu w Lesku uświadomił mi, że są jednak lekarze z powołania. Zawsze kiedy był na dyżurze pytał czy wszystko w porządku i jak sie czuje, chociaż nie byłam jego pacjentką. Dzięki Panu Doktorowi czułam się tam bezpieczniej. Zawsze będę wspominać Pana Doktora z uśmiechem na twarzy. Chciałabym takich lekarzy częściej spotykać w swoim mieście.

Polecam Pana Doktora fachowe podejście do pacjenta poświęca swój czas cierpliwie udziela informacji o danym schorzeniu. Polecam z czystym sumieniem

Szybka, fachowa pomoc w złamaniu. Operacja podudzia. Miło spotkać lekarza o takiej kulturze i spokoju. Bardzo dziękuję.

Dziękuję Panu Doktorowi za pomoc w leczeniu łokcia. Wszystkie inne wcześniejsze sposoby okazały się nieskuteczne. Mały zabieg wystarczył, by dolegliwości po kilku tygodniach zupełnie ustąpiły.

Serdecznie polecam tego lekarza. Bardzo pomógł mi w moim problemie z kolanem, szybko postawił diagnozę i wykonał zabieg.

Bardzo kompetentny, zasługuje na zaufanie. Wysoka kultura osobista.Godny polecenia. Pochyla się nad problemem.

Pochyla się nad problemem.