dr n. med. Jerzy Berbecki

Neurolog

Przez kilka lat borykaliśmy się z częstymi zasłabnięciami córki z powodu których wielokrotnie trafialiśmy do SOR. Córka była też konsultowana przez wielu specjalistów w przychodniach , mieliśmy wrażenie , że jesteśmy zbywani. Problem nie znikał, a wręcz nasilał się. Córka musiała zrezygnować z pracy, jazdy samochodem i powoli zaczęła się wycofywać z życia. W końcu trafiliśmy do Pana Dr Berbeckiego. Przede wszystkim zebrał dokładny wywiad i zlecił badania (EEG, rezonans głowy). Okazało się że nasza córka cierpi na nietypową postać padaczki. Dr Berbecki zapisał córce leki przeciwpadaczkowe które bierze do dnia dzisiejszego. Dodamy jeszcze że przez lata choroby córka nabawiła się depresji, dostała również leki przeciwdepresyjne. Dzięki temu lekarzowi córka powróciła do normalnego życia, jest znowu czynna zawodowo, prowadzi samochód i znów cieszy się pełnią życia. Napady nie powróciły. Z tego też powodu szczerze polecamy tego lekarza.

Witam. Chciałbym z czystym sumieniem polecić Doktora Berbeckiego. Od pół roku zmagałem się z ostrym bólem łopatki promieniującym do ramienia , plus drętwienia. Odwiedziłem wszystkich możliwych lekarzy , wybrałem wszystkie możliwe leki i zupełnie nic , oczywiście również rehabilitacje i nic , ból nie odpuścił ani na chwilę. Pojawiały się też już myśli że to coś poważnego z jakimś nowotworem włącznie. W końcu trafiłem na Doktora Jerzego Berbeckiego. Zdecydowałem się na zaproponowane przez niego leczenie. . W moim przypadku po trzeciej wizycie zapomniałem o dolegliwościach z którymi się zgłosiłem. Lekarz podejście do pacjenta ma godne naśladowania , jest miły , wie co robi i na pewno zna się na tym. Zdecydowanie polecam Pana Doktora Jerzego Berbeckiego i jego metodę leczenia bólu bo naprawdę warto.

Pan Doktor jest bardzo rzetelny, dokładny, niezwykle skrupulatnie przeprowadził ze mną wywiad, sprawdził wszelkie wyniki badań które przyniosłam ze sobą. Wcześniej byłam tylko odsyłana od jednego lekarza do drugiego , dopiero Pan Doktor Berbecki postawił trafną diagnozę i zastosował leki dzięki którym znów mogę żyć jak kiedyś. Dodatkowy plus dla tego lekarza że w przystępny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja choroba. POLECAM W 100%. Prawdziwy lekarz z zamiłowania. Przyjeżdżam teraz do niego z Warszawy, gdzie pierwszy raz miałam z tym lekarzem kontakt.

Doktor Jerzy Berbecki jest bardzo sympatyczny, kontaktowy, daje się odczuć i zauważyć że jest lekarzem z powołania. Nie stawia bariery lekarz- pacjent. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ od trzech lat borykałem się z problemem, a doktor po wywiadzie i zbadaniu mnie był w stanie stwierdzić co mi dolega. Zaproponował również wykonanie dodatkowych badań, których nie zlecili dotąd inni lekarze, wytłumaczył mi istotę choroby i na czym dokładnie polega leczenie. Wyczerpująco odpowiadał na pytania, które mnie nurtowały. Z ręką na sercu polecam Dr Jerzego Berbeckiego.

Prawdziwy specjalista i lekarz z powołania!!! Bardzo kulturalny, uprzejmy i kontaktowy. Wizyta nie trwa standardowe 20 minut tylko 40, ponieważ Pan doktor przeprowadza dokładny wywiad, zleca dodatkowe badania i wizyty u innych specjalistów w razie potrzeby. Poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi, człowieka traktuje całościowo nie tylko pod kątem swojej dziedziny a zarazem bardzo indywidualnie. Już sama rozmowa z doktorem powoduje lepsze samopoczucie. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak oddanego pacjentowi lekarza! Polecam w 200 % każdemu.

Polecam zabiegi z medycyny estetycznej u Dr Jerzego Berbeckiego. W sposób dokładny i wyczerpujący wyjaśnił mi na czym ma polegać zabieg, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, który odjął mi 10 lat. Ciesze się że zdecydowałam się zrobić coś dla siebie i trafiłam na tego doktora.

Miałam kontakt z dr Berbeckim na Oddziale Neurologii w Radomiu na Józefowie. Mój tata trafił tam z objawami udaru. Zresztą też doktor Berbecki przyjmował tatę do szpitala. Wszystko odbyło się dzięki czemu możliwe było zastosowanie leczenia rozpuszczającego skrzep w mózgu. Dzięki szybkiej interwencji doktora Jerzego tata jest teraz sprawny. Dziękujemy Panie Doktorze za wszelką okazaną nam życzliwość i dobre serce. Jest Pan lekarzem z zamiłowania.

Bardzo dobry specjalista. Miły, kulturalny i przede wszystkim skuteczny. Bardzo wnikliwie analizował mój rezonans kręgosłupa i cierpliwie mi wszystko wyjaśniał. Od razu widać że ma bardzo dużą wiedzę, Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego, chociaż teraz muszę do niego jechać wiele kilometrów.

Bardzo dobry specjalista.
Miły, kulturalny i przede wszystkim skuteczny.

Pełen profesjonalista, bardzo kontaktowy, absolutne przeciwieństwo neurologów z tytułami profesora. Słucha ludzi , doradza , wizyty wyznaczone na min. 30 min a nie jaki inni 1-3 min i następny. Jestem pod wielkim wrażeniem zachowania tak znanego lekarza. A uwierzcie byłam u niejednego. W dodatku jest również biegłym Sądowym. Oby każdy takiej rangi lekarz tak przyjmował pacjentów. Bardzo dziękujemy doktorze. POLECAMY!!!!!!!

Bardzo dobry, znający się na rzeczy lekarz. Cechuje go profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy. Pomaga mi w chorobie. Przede wszystkim jest dobrym, miłym człowiekiem. Nie naciąga na kolejne wizyty, nie "wyciąga" ostatnich pieniędzy od pacjenta. Jeżeli lekarz powinien być z powołania i znać się na rzeczy, to Pan Jerzy Berbeckijest tego doskonałym przykładem.