dr n. med. Jerzy Berbecki

Neurolog

Cudowny człowiek wspaniały lekarz mega profesjonalny a zarazem serdeczny bardzo dokladny i cierpliwy szczerze polecam Dr Berbeckiego

Jestem pacjentką dr. Berbeckiego juz dluźszy czas korzystam z zabiegow medycyny estetycznej efekty sa cudowne szczerze polecam

Bardzo dobry specjalista. Miły, kulturalny i przede wszystkim skuteczny. Bardzo wnikliwie analizował mój rezonans kręgosłupa i cierpliwie mi wszystko wyjaśniał. Od razu widać że ma bardzo dużą wiedzę, Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego, chociaż teraz muszę do niego jechać wiele kilometrów.

Bardzo dobry specjalista.
Miły, kulturalny i przede wszystkim skuteczny.

Bardzo polecam!!!! Jestem mega zadowolona z efektów zabiegów medycyny estetycznej . Pan dr przemiła kompetentna osoba

Wg mnie najlepszy lekarz medycyny estetycznej. Rzeczowy, kompetentny, bardzo utalentowany. Polecam dr Berbeckiego.

Polecam zabiegi z medycyny estetycznej u Dr Jerzego Berbeckiego. W sposób dokładny i wyczerpujący wyjaśnił mi na czym ma polegać zabieg, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, który odjął mi 10 lat. Ciesze się że zdecydowałam się zrobić coś dla siebie i trafiłam na tego doktora.

Doktor Jerzy Berbecki jest bardzo sympatyczny, kontaktowy, daje się odczuć i zauważyć że jest lekarzem z powołania. Nie stawia bariery lekarz- pacjent. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ od trzech lat borykałem się z problemem, a doktor po wywiadzie i zbadaniu mnie był w stanie stwierdzić co mi dolega. Zaproponował również wykonanie dodatkowych badań, których nie zlecili dotąd inni lekarze, wytłumaczył mi istotę choroby i na czym dokładnie polega leczenie. Wyczerpująco odpowiadał na pytania, które mnie nurtowały. Z ręką na sercu polecam Dr Jerzego Berbeckiego.