dr n. med. Jerzy Białecki

Ortopeda

3,9
3,7

Byłem hospitalizowany w Oddziale w którym Pan doktor Białecki jest ordynatorem. W mojej opinii ten lekarz powinien być zdegradowany do stanowiska co najwyżej salowego w tym szpitalu. Praktyki pana doktora są wręcz naganne. Otóż pan doktor przyjmuje prywatnie pacjentów, i jeśli któryś z nich kwalifikuje się do operacji, zaprasza do siebie do Oddziału II w Otwocku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ w naszym kraju większość operatorów tak praktykuje, i przez społeczeństwo uznaje się tą patologię za normę. Każdy przecież zdaje sobie sprawę, że prywatna wizyta u lekarza, który ...

Byłem hospitalizowany w Oddziale w którym Pan doktor Białecki jest ordynatorem.
Praktyki pana doktora są wręcz naganne.
Każdy przecież zdaje sobie sprawę, że prywatna wizyta u lekarza, który dysponuje zapleczem szpitalnym, otwiera szeroko drzwi na salę operacyjną.
Mnie bulwersuje fakt, że pan doktor ma gdzieś kalendarz pacjentów zapisanych na planowe zabiegi poprzez Przychodnię przyszpitalną.
Bezczelnie wciska "swoich prywatnych" pacjentów, których przypadki nie są wcale bardziej pilne od tych którzy czekają grzecznie na swoją kolej.
Pacjenci chcący potwierdzić datę zabiegów, dzwonią w piątki od 13:00, gdy jest już plan operacji na nadchodzący tydzień, i słuchają od sekretarki Oddziału II pani Małgorzaty takich bredni, że uszy więdną. Sekretarka nawija przysłowiowy makaron na uszy, zmyśla i odprawia z kwitkiem biednych pacjentów którym nikt łaski przecież nie robi.
Sam byłem takim pacjentem. Mój zabieg opóźnił się o trzy miesiące. Tylko trzy miesiące, bo mieli mnie tam dosyć. Wiecznie wydzwaniałem, i się przypominałem.
Podsumowując. Nie miałbym pretensji o odwalanie "prywaty" na swoim Oddziale, ale mam ogromny żal, że doktor nie potrafi prowadzić kalendarza, który nie upokarzałby pacjentów, którzy leczą się przez Przychodnię przyszpitalną.
Zdecydowanie nie polecam, i bardzo mi przykro, że największym Oddziałem ortopedycznym, w najbardziej uznanym Szpitalu w tym kraju, zarządza osoba tak mająca gdzieś "nie swoich" pacjentów.

Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Nie rozumiem opinii, gdzie ludzie narzekają na gburowatość. Pewnie doktor zwrócił uwagę np. na brak ruchu a wy się obrażacie., Chcecie lekarza czy niańki, która będzie akceptowała złe nawyki?? Pan DR. Białecki jako ortopeda zmotywował mnie do podjęcia odpowiednich kroków w celu poprawienia mojego zdrowia na stałe, podjął się rzeczy, których inni lekarze nie chcieli. Jest wspaniałym fachowcem i miłym człowiekiem, ma duże serce do pacjenta i ogromną wiedzę. POLECAM TEGO LEKARZA!!!!

Przez 15 lat cierpiałam z powodu bólu stawów biodrowych i kolanowych. Dotychczasowe leczenie przez reumatologów i ortopedów nie pomagało z powodu rozwijających się zmian chorobowych w kończynach dolnych i górnych. Na endoplastykę stawów kolanowych kazano mi czekać do 60-tego roku życia. Ale miałam odrobinę szczęścia i trafiłam do Otwocka do dr J. Białeckiego, który podjął się mi pomóc. Dziś już jestem 4 miesiace po operacji jednego kolana, czuję się dużo lepiej, chodzę bez kul, kolano zgina się prawidłowo i funkcjonuje jak zdrowe. Czekam na zabieg drugiego kolana i jestem pełna nadziei, że to dzięki dr J. Białeckiemu zaczynam normalnie funkcjonować (tylko szkoda, że nie spotkałam takiej klasy fachowca kilka lat wcześniej). Myślę, że jestem upoważniona aby powiedzieć innym chorym, że jest to wysokiej klasy specjalista, posiada ogromną wiedzę medyczną a ponadto "złota operacyjna rączka". Bardzo wysoko oceniam fachowość i kompetencje Pana dr J. Białeckiego jako chirurga ortopedy. Bardzo dziękuję Panie doktorze - wdzięczna pacjentka Maria Mantur

mam 58 lat , biodra do naprawy. Pierwsze pytanie do mnie Czego pani ode mnie oczekuje?Po co pani tu przyszla! wiec pytam czy te wyniki sa moje , to prawda ,ze mnie czeka operacja. On na to - to prawda, no i co z tego? Przeciez pani jeszcze chodzi. Prosze zobaczyc jak wygladaja pacjentki w pani wieku na moim oddziale.A ja mu mowie ,ze wlasnie dlatego jestem u pana bo chce sie leczyc.Jestem wysportowana osoba , bardzo zywotna .Nie mam nadwagi ale zaniedbania z wieku dzieciecego robia w starszym wieku swoje. Od tej wizyty minely dwa lata . Mam juz ograniczone ruchy, ma poczucice winy i wstydu ,ze ja chce ratowac soje zdrowie. ten czlowiek zabil we mnie wiare w pomoc lekarzy.Osmieszyl mnie. Nie zapomne tej wizyty do konca zycia .Wyszlam zs szpitala i plakalam z powodu upokorzenia. Jedny slowem totalany gbur i ignorant.Nie wiem czym sobie zasluzylam na takie zachowanie.Kiedy powiedzialam, ze jade do USA na pol roku , to wyciagnal lekcewazaco jakas broszurke z cwiczeniami , ktore znam i stosuje od lat. Po czym dal mi katczke zbym sie zpisal i przyszla za dwa tygonie .Nie wiem po ci i dlaczego .Owszem przyszlam za dwa tygodnie ale w szpitalu nikogo nie bylo bo wszyscy pojechali na pogrzeb bylego szefa szpitala. I tak urawla sie moja zanjomosc ze slynnym panem ordynatorem . Mam nadziej ,ze te energie odbierze w odpowiednim czasie, Zycze powodzenia panie doktorze, ignorancie.

Bardzo dobry lekarz. 4 razy operował moje kolana i czuję się świetnie. Dla mnie zawsze był miły i uprzejmy. Mam duże zaufanie do Pana doktora i poleciłabym każdemu.

Bardzo dobry operator! Ma sprawne i dobre ręce. Jest ordynatorem największego oddziału w szpitalu w Otwocku, wiec nie ma dużo czasu na pogawędki. Zawsze jest do niego kolejka więc czasu poświęca tylko tyle ile jest konieczne. Ale z całą pewnością nie lekceważy choroby pacjenta i stara się pomóc wedle najwyższych standardów. Polecam!

Doskonały lekarz , świetny specjalista. Jestem po wstawieniu endoprotezy 2-go biodra.....................,..............................................

witajcie mam lat 25 od urodzenia cierpiałam na zapalenie stawu biodrowego. wielu lekarzy mnie wcześniej operowało wielu stawiło różne diagnozy. kiedy się okazało że trzeba wymienić cały staw biodrowy żaden lekarz nie chciał się tego podjąć( bo za młoda, bo staw za bardzo wyniszczony) ogromne bóle przy tym były dopiero za namową przypadkowej Pani trafiłam do doktora Jerzego Białeckiego. właśnie minął rok od mojej operacji mam endoprotezę czuję się świetnie nic nie boli chodzę bez kul a to wielki sukces. podsumowując dr. Białecki jest lekarzem godnym polecenia:)

Przyszedłem do niego z dosyć powszechnym problemem ortopedycznym. Była to kontuzja. Był gburowaty, nieprzyjemny mimo iż była to płatna, prywatna wizyta. Oraz zwyczajnie okłamał mnie, chciał zakończyć moją karierę sportową popierając to pseudomedycznymi kłamstwami, w sytuacji gdy u dużo lepszych specjalistów zostałem uspokojony oraz obdarzony dobrą, specjalistyczną opieką. Opinie tego gbura zostały dosłownie wyśmiane! Nie polecam nikomu. Fatalny człowiek, fatalny lekarz.

Wspaniały specjalista, inni lekarze powiedzieli, że już za późno na operacje i mama będzie musiała do końca życia cierpieć i chodzić o kulach. Może zakończyło by się to wózkiem inwalidzkim ale dzięki dr Białeckiemu po 2,5latach od pierwszej wizyty mama chodzibez kól. Wróciła do pełnej sprawności, wychodzi z domu. Rada dla przyszłych pacjentów, nie zniechęcajcie się podejściem Pana doktora do Was na pierwszych wizytach później jest juz naprawdę dobrze. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia!

Wspaniały specjalista,