lekarz Jerzy Biowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Dziękuję serdecznie Panu Doktorowi za kompetencję, wyrozumiałość, cierpliwość i pomoc. Ogrom wiedzy, wysoka kultura osobista powinny być wzorem dla lekarzy z większych miast.

Wspaniały lekarz wszytko tak. Pozytywne zawsze doradzi pomoże i wytlumaczy pacjentowi co.ma robic polecam. Lekarza lepszego. Już chyba nie ma. Oby żył. Długo. Nam.

Lekarz jakich mało zawsze tłumaczy przyczyny i skutki choroby interesuje się pacjentem nie zbywa go jak inni.

wspanialy lekarz!!!dba o pacjeta, jest mily, potrafi dobrac odpowieni lek. Mozna mu ufac, stawia dobre diagnozy!!

Lekarz w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Zawsze miły,uprzejmy,nigdy nie usłyszałem od niego złego słowa, dokladnie tłumaczy dolegliwość i sposob jej leczenia oraz podawania leków. Stawia bardzo trafne diagnozy. Potrafi doradzić a przede wszystkim pacjenta traktuje we właściwy sposób. Zdecydowanie polecam!!!