dr n. med. Jerzy Błoński

Hematolog

Prowadzi mnie już 15 lat. Wzór lekarza. Kompetencje, doświadczenie, stosunek do pacjenta. Duża kultura osobista. Wizyta nie jest stresem, ponieważ doktorowi nieobce jest też poczucie humoru, ale zawsze na poziomie. Z taką postawą z powodzeniem mógłby zasilić szeregi lekarzy w szpitalu w Leśnej Górze (serial "Na dobre i na złe). Jedno słowo: p-o-l-e-c-a-m.

Jedno słowo: p-o-l-e-c-a-m.

Kompetentny, miły i zna się w 100% na tym co robi. A co do opinii negatywnych na jego temat to uważam, że zależy to od wymagań pacjenta...

nie polecam tego lekarza no chyba ze ktos ma chec juz odpoczac na wieki

nie polecam tego lekarza no chyba ze ktos ma chec juz odpoczac na wieki

Przyjmuje gdzieś prywatnie? Nie jest to reklama ale chcę sprawdzić opinię samemu.

Dobry lekarz hematolog. Leczę się u niego już (w poradni)ponad rok i mogę stwierdzi iż jest lekarzem kompetentnym i uprzejmym.

Doktor Błońskiego jest wybitnym specjalistą z dziedziny hematologii. Lekarz z wielkim sercem, który nie zostawi chorego samemu sobie. Zawsze znajdzie czas dla potrzebujących. Lekarz z powołania i bezinteresowny.