lekarz Jerzy Bruś

Laryngolog

Dobry lekarz, nie zapisuje od razu antybiotyków, tylko czeka. Tylko drogi jest jeśli chodzi o wizyty domowe.

Pan doktor jest niesamowicie miły i uprzejmy. Wszystko tłumaczy. Dokładnie bada. Według mnie jest najlepszym laryngologiem z Bydgoszczy a chodze do nich od 12 lat. Natrafiłam dziś na niego i wiem że zmienie go na żadnego innego :)

Nie polecam tego lekarza. Co z tego, że miły? Byłam na wizycie, potem badania za kupę kasy a na końcu Pan doktor nie miał dla mnie czasu. Ciągle przekładał wizyty, nie odbiera telefonu. Dziękuję bardzo temu Panu. Jest wielu innych fachowców. Wiem, że ma sporo pacjentów, ale ja martwię się o swoje zdrowie. Szkoda, że P.dr. nie.

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy, niezwykle sympatyczny, życzliwie nastawiony wobec pacjenta. Żadnego pytania czy wątpliwości nie pozostawia bez odpowiedzi. Wzbudził również ogromne zaufanie w naszym dziecku. Świadomość obecności Pana Doktora podczas planowanej operacji spowodowała, że na wieść o pobycie w szpitalu synek reagował spokojnie. Dziękujemy, Panie Doktorze!

Lekarz godny zaufania. W moim przypadku nie bagatelizowal tego co zobaczył , konsultował diagnozę z bardziej doświadczonymi kolegami, zlecał dodatkowe badania. Do tego Pan doktor jest bardzo sympatyczny.

Byłam u tego lekarza na 1 wizycie już z zapaleniem gardła, które teoretycznie leczył mój lekarz rodzinny, ale nie zapytał o te leki, nie pytał czy w ogóle jakieś biorę. Obejrzał gardło, uszy, etc.. Dał skierowanie na badanie krwi i "do kontroli za 2 tygodnie". Po pytaniu co wtedy: wtedy zobaczymy, jak nic nie będzie to szczepionka. Trwało to może w sumie 3 minuty, z czego większość opowiadałam o moich chorobach układu oddechowego. Na chwilę obecną nie polecam, ponieważ moim zdaniem nie poświęcił mi wystarczająco dużo czasu i nie zrobił dobrego wywiadu.

taki jaki powinien być! polecam!!!! w 100%

taki jaki powinien być!
polecam!!!! w 100%

Niezwykle kompetentny i sympatyczny.W razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania i do innych specjalistów.

bardzo dobry specjalista, wspaniały człowiek (przystojny facet), polecam, nie bagatelizuje objawów, kieruje na specjalistyczne badania, polecił mi dobrego specjalistę który wykonał operację, wizyta była w ramach nfz a wcale tego nie odczułam, wzbudza zaufanie