dr n. med. Jerzy Cholewiński

Wspaniały lekarz. Profesjonalista najwyższego stopnia. W zeszłym roku mialam endoproteze kolana. Jest rewelacyjnie. 2 tygodnie temu mialam zabieg wstawienia endoprotezy biodra z przedniego dostepu metoda małoinwazyjna. Po 2 tygodniach od zabiegu chodzę bez kul i bez bólu. Polecam każdemu kto zmaga się z problemami ortopedycznymi. To mistrz w swojej dziedzinie. Dziękuję z całego serca temu cudownemu pełnemu wiedzy,zdolności lekarzowi. Dzięki takim ludziom zycie po operacji nabiera rozpedu i pozwala cieszyć się szczęściem.

Polecam w 100% bardzo dobry ortopeda można śmiało powiedzieć, że jest jeden z lepszych w Polsce.

Znakomity lekarz. Skupiony na pacjencie. Profesjonalista. Złamana kostka. Brak zrostu. Konieczność wstawienia płytki metalowej. 3 inni lekarze powiedzieli, że się nie da i mam się nauczyć chodzić z niezrośniętą kostką. A jednak się dało u dr. Cholewińskiego. Jestem sprawna. Bardzo dziękuję :)

Bardzo doświadczony i wnikliwy lekarz. jestem po zabiegach na obu kolanach- z bardzo dobrym efektem. Polecam Pana Doktora moim pacjentom

Świetny lekarz, dobry kontakt, operacja stawu biodrowego przeprowadzona po mistrzowsku. Gorąco polecam zarówno umiejętność, doświadczenie, podejście do pacjenta Pana doktora, skuteczność terapii oraz warunki w oddziele szpitalnym którym kieruje.

Znam medyków " od poszewki". Pan Dr. Cholewiński jest wybitny. Wiedza medyczna . Podejście do pacjenta. Empatia. Oby wszyscy lekarze tacy byli... Pozdrawiam Doktorze . pacjent .

Znam medyków " od poszewki".

Pan Dr. Cholewiński jest wybitny.

Wiedza medyczna . Podejście do pacjenta. Empatia.

Oby wszyscy lekarze tacy byli...

Pozdrawiam Doktorze .

pacjent .

Najlepszy ortopeda do jakiego trafiłem Dzięki jego fachowości, trafnie zdiagnozował mojemu synowi zerwanie ACL-u a następnie perfekcyjnie wykonał rekonstrukcje.Wczesniej byłam u ośmiu lekarzy i żaden nie postawił prawidłowej diagnozy.Bardzo komunikatywny - potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam wszystkim a szczególnie sportowcom nie tylko dorosłym ale również dzieci.

Super lekarz. Polecam z całego serca. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Doskonale potrafi opowiedzieć pacjentowi przebieg leczenia., konkretnie podchodzi do zabiegów i skutecznie.

Bardzo dobry lekarz. Uratowal mi kolano, gdzie inny otrtopeda mi je zbabral, a kolejny stwierdzil, ze nic sie nie da zrobic. Polecam Pana Dr Cholewinskiego

Swietny specjalista naprawil mi cale kolano acl + mcl + shaving kosci udowej szybko profesjonalnie a co najwazniejsze bez wiekszego bólu polecam w 100%