lekarz Jerzy Chrobak

2,9
2,7
3,1
2,8

Wizyta krótka. Lekarz, swoją postawą, miną i tonem głosu od samego początku spowodował, że byłam bardzo zestresowana. Ton głosu opryskliwy, pretensjonalny. Mina arogancka. Bez wywiadu i badania od razu namawiał mnie do brania tabletek antykoncepcyjnych. Podobno może przepisać jakieś super, nowe na rynku. Wyśmiał mechaniczne środki antykoncepcyjne, uznając ludzi którzy ich stosują za nieodpowiedzialnych. Pewnie jakaś firma farmaceutyczna go przekupiła i teraz musi realizować cele, wciskając wszystkim jak leci tabletki antykoncepcyjne.

Najgorszy lekarz jaki może być w Dąbrowie rodzilam przy nim to był koszmar dziecko było pośladkowo ułożone A przy pierwszej ciąży miała tak samo i miałam cesarskie i prosiłam że by mi zrobil to powiedział że bym sobie frajera na targu poszukala dodam że skończyło się tragicznie zdecydowanie odradzam

Doskonały lekarz i opiekuje się mną od wielu lat

Doskonały lekarz i opiekuje się mną od wielu lat

swietny ikompetentny lekarz. zawsze poswieca tyle czasu ile potrzeba. doklanie zbada i wogole jest bardzo wporzadku. szczerze polecam.

swietny ikompetentny lekarz. zawsze poswieca tyle czasu ile potrzeba.
doklanie zbada i wogole jest bardzo wporzadku.
szczerze polecam.

nigdy wiecej do takiego lekarza byłam u niego w czwartek z bolem brzucha a pan doktor stwierdził ze za dużo pale i powinnam ograniczyc sie do połowy paczki to mi przejda bóle nie uwierzyłam i postanowilam isc do innego lekarza i to sprawdzic całe moje szczescie ze poszłam bo okazało sie ze mam silne zapalenie przydatków a pan doktor Chrobak przepisał tabletki antykopcepcyjne a tak przynajmniej mam antybiotyki i nie bede sie męczyła takim lekarza nie powinno sie pozwolic pracowac szczerze z całego serca odradzam

POLECAM. Bardzo dobry fachowiec.Pan doktor przywrócił mi wiarę,że wśród lekarzy bywają jeszcze tacy którym zależy by pomóc pacjentce - na jednej wizycie u Pana doktora (pierwszej zresztą, wcześniej chodziłam do innego) załatwiłam wszystkie sprawy których u innych nie mogłam zakończyć od roku. Bardzo sympatyczny Lekarz - POLECAM

Poszłam do Pana doktora na wizyte bo moja Pani doktor odeszła na urlop macierzyński i stanowczo go odradzam.Jestem w ciąży bliźniaczej i na wynikach badan prenatalnych mam wyraźnie napisane że ciąża ma być monitorowana USG co 3 tygodnie czego Pan doktor wogole nie zrobił.Nie czyta wyników badań które się mu przynosi.W trakcie wizyty pyta po co tu przyszłam co jest chyba jasne żeby kontrolować ciąże.Lekarz ogólnie nie urzejmy i oschły.

Nie polecam tego lekarza. Wizyta u niego trwa mniej niż 10 minut, badanie ekspresowe, usg trwało może pół minuty. Zero wyjaśnienia skąd pojawiły się dolegliwości...

Niestety operował moją mamę - oczywiście nie za darmo.... Nawet nie zauważył, że ma krwotok. Gdyby nie ówczesny ordynator nie wiem, co by było dalej. Odradzam!

Problem zdrowotny, który mnie dotyczy nie został w żaden sposób załatwiony, co z tego, że lekarz potrafił mi wytłumaczyć na czym on polega ale nie potrafił nic absolutnie pomóc. To nie jest moja pierwsza wizyta u ginekologa i niestety nie w taki sposób powinna być prowadzona rozmowa z pacjentką. Jeśli problem z którym się przychodzi przewyższa kompetencje danego lekarza w sferze ginekologii to powinien on skierować do specjalisty w tej dziedzinie lub położyć na oddział ginekologii. Nie polecam.