lekarz Jerzy Chrobak

2,4
2,5
2,6

Paranoja nie lekarz, byłam w ciąży, która prowadził, miałam zapalenie dróg moczowych nic z tym nie zrobil i dziecko urodziło się chore, miałam również cukrzycę i również nie było żadnej reakcji a wizyty raz w miesięcu!! Na emeryturę już czas a nie leczenie jak się nie chce

Wizyta u pana doktora trwała zaledwie 5 minut( przy zrobieniu cytologi i usg dopochwowego). Lekarz bardzo niesympatyczny, byłam u niego pierwszy raz, lekarz nie zadaje żadnych pytań, natomiast jego nie można o nic zapytać.Bada bardzo niedokładnie, nawet nie nazwałabym tego badaniem. Z całego serca odradzam tego lekarza.

Z całego serca odradzam tego lekarza.

Witam serdecznie Na samym początku chciałam zaznaczyć że była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana "doktora". Pierwszy raz spotkałam się z taką ignorancją i brakiem profesjonalizmu,ten pan nic nie tłumaczy, na moje pytania związane z moimi przypadłościami nie odpowiada,albo wysyła do apteki,dodam że będąc w ciąży nie zalecił mi nawet żadnych witamin.Opinie o tym panu jak widać mówią same za siebie,i potwierdzają to co się dzieje za drzwiami jego gabinetu,dramat.

Witam serdecznie

Chcę napisać o sytuacji która miała miejsce prawie 30 lat temu. W sobotę wieczorem udałam się do szpitala, zaczynał się poród, miałam straszne bóle gorsze niż przy pierwszej ciąży. Na porodówce był przyjmowany jeden poród, przez lek. Ziembińskiego którego szczerze polecam. Położne poszły po drugiego dyżurującego lek. właśnie J. Chrobaka, ale co tam sobota wieczór pan lekarz nie będzie się przemęczał i oczywiście nie przyszedł. Doktor Ziembiński wykazał się dużą empatią i powiedział żebym jeszcze trochę wytrzymała, jak tylko przyjmie poród to się mną zajmie. Piszę dlatego że właśnie w ...

Piszę dlatego że właśnie w zastępstwie (mojej lek. nie było) byłam u lek. Chrobaka z wyciągnięciem szwów po zabiegu. Bardzo obcesowy i nie sympatyczny człowiek. Zero pytań jak się czuję, wyciągnął szwy i aut ( to jest lekarz starego pokolenia-czy się siedzi, czy się leży tyle samo się należy).
W ogóle nie polecam

Lekarz, który lekceważy schorzenie, nie odpowiada na pytania Pacjentki a je wyśmiewa. Tematu równowagi hormonalnej nie podejmuje. Nie tylko jest nieuprzejmy ale sprawił, że źle się czułam na wizycie. Nie wyjaśnia, nie podaje propozycji leczenia, kpi z wątpliwości, które powinien był potraktować serio i z szacunkiem. Komentuje jakie są kobiety..czy zatem w ogóle je szanuje? Nie mogę polecić.

Wizyta krótka. Lekarz, swoją postawą, miną i tonem głosu od samego początku spowodował, że byłam bardzo zestresowana. Ton głosu opryskliwy, pretensjonalny. Mina arogancka. Bez wywiadu i badania od razu namawiał mnie do brania tabletek antykoncepcyjnych. Podobno może przepisać jakieś super, nowe na rynku. Wyśmiał mechaniczne środki antykoncepcyjne, uznając ludzi którzy ich stosują za nieodpowiedzialnych. Pewnie jakaś firma farmaceutyczna go przekupiła i teraz musi realizować cele, wciskając wszystkim jak leci tabletki antykoncepcyjne.

Najgorszy lekarz jaki może być w Dąbrowie rodzilam przy nim to był koszmar dziecko było pośladkowo ułożone A przy pierwszej ciąży miała tak samo i miałam cesarskie i prosiłam że by mi zrobil to powiedział że bym sobie frajera na targu poszukala dodam że skończyło się tragicznie zdecydowanie odradzam

Nie polecam tego lekarza. Wizyta u niego trwa mniej niż 10 minut, badanie ekspresowe, usg trwało może pół minuty. Zero wyjaśnienia skąd pojawiły się dolegliwości...

Niestety operował moją mamę - oczywiście nie za darmo.... Nawet nie zauważył, że ma krwotok. Gdyby nie ówczesny ordynator nie wiem, co by było dalej. Odradzam!

Doskonały lekarz i opiekuje się mną od wielu lat

Doskonały lekarz i opiekuje się mną od wielu lat