lekarz Jerzy Chyczewski

1,6
1,8

kto byl tak pozbawiony wiedZy (lub przymykal oko)na calkowity brak kompetencji (dr)chyczewskiego ze postanowil zatrudnic tego typa w szpitaju miejskim ku udreczeniu pacjetow osoba o korej jest mowa najprawdopodobnie zakupila dyplom na bazaze bo wierzyc sie niechce zeby skonczyl jakokolwiek uczelnie medyczna PODSUMOWANIE' jEZELI CHCES ZOSTAC KOLEKA NA CALE ZYCIE LECZ SIE (dr)chyczewskiego

...żenada nie lekarz, aż brak słów! Zero kultury, nawet nogi nie dotknął, drugiej strony z wynikami badań nie czytał (specjalnie obczajałam). Przepisał żel przeciw bólowy i kazała za tydzień do kontroli. Wole iść do rodzinnego po nowe skierowanie i sobie pójde do innego chirurga. Bo nawet nie wiem co mi dolega, a pytałam... to sie dowiedziałam że zapalenie - tylko czego?: stopy, palca mięśnia, kości, stawu?

znalazłem sie u dr z powaznym uszkodzeniem kolana po wypadku. Najpierw zostalem odesłany z ratunkowego do Pana dr. Doktor prawie zasypial na biurku nawet nie obejrzal nogi tylko wyslal mnie do zaprzyjaznionej przychodni przez miasto mimo ze w szpitalu jest bardzo dobry sprzęt na zrobienie zdjęcia. kolano strasznie rwalo i puchlo a ja sie musialem przez miasto szarpac zeby zdjecie zrobic. Po zrobieniu zdjęcia powrót do doktora. Popatrzył dotkną pomamrotal cos pod nosem, żenada przynajmniej od pielegniarki moglem sie cos dowiedziec. Skandal dr przepisał zel przeciw bólowy.

W życiu nie spotkałam się z taką bezczelnością,ok pół roku temu (mimo skierowania) nie wykonal badania po tym czasie przy kolejnej wizycie stwierdził, że skierowanie jest źle wystawione. A jemu po prostu nie chciało się chyba pracować. No cóż publiczna służba zdrowia to nie to co wizyta prywatna - szkoda naszych skladek na takich "specjalistów"

moge z cala odpowiedzilnoscia uznac tego lekarza za najleprzego na swiecie

moge z cala odpowiedzilnoscia uznac tego lekarza za najleprzego na swiecie