lekarz Jerzy Cios

felczer nie lekarz nie ma konkurencji to udaje wielkiego medyka nawet symbolu choroby syna nie znał konował bezczelny.

Fantastyczny lekarz!Udzielił fachowej porady i przyjął nas w weekend- w swoim wolnym czasie , mimo, że sam czuł się bardzo źle. Lekarz z powołania!

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą:)

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą:)

Bardzo dobry lekarz, dba o pacjenta, przyjedzie do domu, jak trzeba, nawet w nocy. Leczy sie u niego cala moja rodzina od lat. To mała miejscowość, wszyscy go znają i on zna ludzi i dlatego można na niego liczyć. Bo on szanuje pacjenta. Nie tak jak inni lekarze w tej miejscowości.