Rewelacyjny specjalista. Konkretny, precyzyjny z ogromną wiedzą w temacie. Po operacji można zadzwonić czy napisać o każdej porze dnia i nocy -zawsze Doktor dostępny dla swoich pacjentów. Podejście do dziecka super, Doktor robi wszystko, żeby maksymalnie jak najmniej dziecko się stresowało :) polecam z całego serca, oby więcej takich specjalistów

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Synek jest po 2 zabiegach na spodziectwo, oba udane, jednak przy pierwszym pojawiły się problemy z gojeniem. Po drugim zabiegu pojawił się problem z cewnikiem. Doktor zawsze odpisuje na smsy, odbiera telefon nawet w niedzielę o 22. Wspaniały człowiek, świetny specjalista

Dzisiejsza wizyta wyczekiwana 10 miesięcy córeczka 5,5 roku posikiwanie od lekarza do lekarza umówiłam wizytę u doktora lecz wyglądało to tak córka rozpłakała się bo doktor stwierdził że to pannica duża nie powinna sikać w majtki kazał jej zamknąć drzwi córka prosiła siku mówi do niej tobie to niechce się siku córka w płacz chciał zrobić usg ale było nie włączone po chwil włączył kazał nam zrobić siku na specialny nocnik po czym nie zrobił usg co w karcie napisał że niema zalegania moczu corka przez tą wizytę płakała ja jestem szokowania ciekawe jakbym zapłaciła za tą wizytę czy też by był aż tak nie miły co mówiłam to nie słuchał a jak już odpowiedział to pod nosem że nawet nie słyszałam tragedia jesteśmy zapisani na Maja ale nie pojadę napewno córka po wizycie mówi takie słowa mamo kocham Cię nie jedzmy już tam nie polecam i czy to doktor będzie czytał to niech się wczyta bo ja jako matka nic nie powiedziałam a powiem szczerze że mogłam bo tak się nie robi poszliśmy po pomoc a otrzymaliśmy co nic znieczulica

Nie polecam, słabe przygotowanie do zabiegów i konsultacji (trzeba odświeżać historie choroby), słabe podejście do pacjenta i rodzica. Brak tłumaczenia - chyba ten lekarz już znudził się swoją pracą lub uważa się za nie wiadomo kogo - a może pacjent przestał się liczyć skoro płaci się 150 zł za 5 minut wizyty. Ciągłe problemy z gojeniem po operacjach, bagatelizowanie problemów .. stracony czas .. jednym słowem, nerwy i stres a efekt marny.. niestety szukamy innego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, syn po dwoch operacjach( nieudanych...) na spodziectwo zostal zoperowany przez doktora. Efekt-bez porownania. Siusiak praktycznie wyglada jak u kazdego, urodzonego chlopca bez tej wady. Sam lekarz jest jak dla mnie skromnym czlowiekiem i pomimo tak dobrze, fachowo wykonanej "roboty naprawczej" , nie czeka na pochwaly. Gdybym wiedziala wczesniej o tak dobrym specjaliscie napewno moje dziecko mialoby zaoszczedone wiele bolu...Slascy lekarze, ktorzy dajecie taka gwarancje swoich wybitnych "umiejetnosci" bierzcie przyklad i uczcie sie od najlepszych!!! Panie doktorze ogromne podziekowania i wielki szacunek.

Dla mnie ta wizyta to pomyłka, bardzo niemiły lekarz, brak zlecenia jakichkolwiek badań, nikomu nie polecę wizyty u niego.

Niekompetenty i nieprzyjemny. Wizyty trwały 2 lata. Przez ten czas moczenie nocne nie ustapiło, natomiast wdały się kolejne zakażenia układu moczowego. Lekarz nie zlecał żadnych dodatkowych badań, poza ogólnym i posiewem. Rozpisywaliśmy na każdą wizytę dzienniczek mikcji. Córka dostała leki (driptane i doxar), które nie poprowiały stanu, a wprowadziły ogromne zakażenie, które ten sam lekarz nazwał "tykajaca bombą". Wypisał antybiiotyk. Kazał czekać...aż się polepszy. Wizyty były co 4 miesiące, lekarz potrafił spóźnić się ponad godzinę i wejść do gabinetu bez "przepraszam". Niejednokrotnie dzieci miały wysiusiać się na wizycie (ocena usg zalegań)...ale jak tu czekać, gdy ktoś się spóźnia. A potem od lekarza pretensja, że dziecko wysiusiało się w toalecie i na wizycie nie ma już czym. Podejście do dziecka-żadne. Tak jakby nie było go w ogóle w gabinecie.
Wszelkie informacje trzeba było wyciągać, bo lekarz coś notował, zapisywał, ale rozmowny nie był. Ponadto miałam wrażenie, że za każdym razem od początku przedstawiam cały stan choroby, przebiegu leczenia i jego własnych(!) zaleceń, mimo iż wszystko powinno być w komputerze.
Zrezygnowałam, bo po 2 latach było jeszcze gorzej (nawaracające zakażenia) niż gdy przychodziłyśmy pierwszy raz na leczenie. Mam ogromny żal do tego lekarza za nie zlecenie badań typu cystografia, bo 2 lata, które przetrzymał nas, pogorszyły stan zdrowia, a niestety i stan samych nerek. Zamiast wyleczenia, doprowadził do pogorszenia zdrowia.

To wspaniały lekarz, specjalista w swojej dziedzinie i do tego miły i ciepły po prostu cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Szkoda, że nie ma więcej tak wspaniałych lekarzy.

To wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował naszego synka - operacja udała się w 100%. Dziękujemy Panie Doktorze z całego serca!

Dziękujemy Panie Doktorze z całego serca!

Bardzo konkrety lekarz. Zdecydowałam się na leczenie i operację mojego synka właśnie u dr. Czyż i to była bardzo dobra decyzja mimo że mamy 300 km. Bardzo szybka diagnoza, wszystko dokładnie wytłumaczył na czym polega defekt siusiaka i jak będzie przebiegała operacja. 100% opieka przed i po operacji.