lekarz Jerzy Dera

1,5
1,8
1,8
1,9

Zgadzam się w pełni pan doktor minął się z powołaniem. Lekarz, który nie powinien zajmować się dziećmi, brak empatii, opryskliwość, bagatelizowanie objawów można by wymieniać w nieskończoność.

Kompletny brak empati na drugiego człowieka. Córka lat 15 po upadku na szkło, po wstępnym rozpoznaniu w innym szpitalu została zaszyta ze szkłem w ciele. Po czym zlecił wykonanie drugiego zdjęcia rtg. Na sam opis zdjęcia czekałyśmy 3h. Po czym pan doktor zdjął na żywca wcześniej założone szwy i bez znieczulenia wyjął ciało obce. Zaszyl ponownie na tzw "odwal się ". Nie polecam i nie życzę nikomu trafić na taką "OPIEKĘ MEDYCZNĄ "

Trafiłam do doktora z synkiem na SOR. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak nieprzyjemnego lekarza, właściwie to nie wiem dlaczego wybrał taka specjalizację bo do dzieci nie ma żadnego podejścia. Jest niemiły i gburowaty. Synek 2 letni! po wyjściu z gabinetu mówił że mu smutno bo Pan był niemiły. Nie wiem jak z diagnoza ale będę ją konsultowac z innym lekarzem bo temu wcale nie ufam.

Kawał chama, brak szacunku i niestety wychowania (mimo wieku) nie mam pojęcia jak ktoś taki obioł tą posadę.

Pan doktor Dera nie zna się wogole na Chirurgi. Na odział trafiłam z zapaleniem wyrostka. Jestem po operacji 2 miesiąc i wciąż rana ropieje i się nie goi. Pan doktor na początku mówił że jestem za gruba i tłuszcz ropieje. Chociaż mam 16 lat i waze 60 kg przy wzroście 164. Na nastepnej wizycie juz pomijajac fakt ze doktor wogole nie dezynfekuja rąk po czym dotyka brudnymi łapami rane pacjenta stwierdził że trzeba odkazac tylko octeniseptem i normalnie chodzić do szkoły. Przy kolejnym razie stwierdził ze potrzebna będzie kolejna operacja w celu czysczebia i wycinania fald skórnych. A wcześniej jak trafiłam po operacji 2 raz na odział i zrobiono posiew wyszły 3 bakterie na które Pan doktor nie przpisal żadnego antybiotyki bo stwierdZił że wynik posiewu jest nieważny. Wogole nie polecam Pana Doktora Dery i odzialu Chirurgi Dziecięcej na Parkitce. W szpitalu zostałam przez ich zaniedbanie zarazona 3 bakteriami.

Moj syn mial operacje jaderka mial byc to jednodniowy zabieg jak sie okazalo po operacji dziecko sie nie moglo wybudzic i wyladowalo na oiomie to byl dramat a pan doktor wyszedl i powiedzial ze zabieg sie udal tylko jest problem z wybudzeniem i poszedl zadnych konkretnej informacji nie udzielil dopiero anastezjolog wyszedl i dokladnie wyjasnil ja tez bym nikomu nie polecila tego lekarza nie nadaje sie do tego

Byłam z synkiem u Pana dr. w szpitalu na wizycie bardzo kompetentnie wszystko mi wytłumaczył związane z operacją jaka czekała synka (przepuklina pachwinowa) odpowiadał na każde moje pytanie w całości.Operacje też przeprowadził bardzo dobrze, nawet śladu nie pozostawiając po cięciu a za jednym zamachem nawet wykonał nacięcie napletka, które wyszło w trakcje operacji i dzięki temu zaoszczędził nam i synkowi stresu i bólu. Bardzo mu za to dziękuje i szczerze polecam dr.

Szkoda pisać, strasznie nieprzyjemny Pan, zgadzam się z opinią, że powinien konie leczyć a nie dzieci, mojej córce tak nastawił palca, że dalej był krzywy a Pan dr powiedział, że już jest dobrze, musieliśmy jechać do innego lekarza. Jedyne co to trafiliśmy na bardzo fajną Panią pielęgniarkę, ale ona też za dużo przy szanownym Panie dr nie mówiła, tak jak by jej się odzywać nie pozwolił, coś okropnego trafić na takiego nieprzyjemnego lekarza, zero podejścia do małych pacjentów, a do tego źle nastawiony palec, nie wspomnę już o cierpieniu dziecka.

Nie wiem jak można dawać pozytywne opinie temu lekarzowi (chyba tylko Ci co mają dużo pieniędzy i mogli dać wielkiemu Panu ordynatorowi "do łapy"). Trafiłam na niego ostatnio z dzieckiem, coś strasznego te wszystkie negatywne komentarze wszystkich Państwa to 100% prawdy. Nie polecam, lepiej jechać na Śląsk.Mam nadzieję, że takich gburowatych, nie znających się na swojej pracy lekarzy będzie coraz mniej, bo oni chyba myślą, że żyją jeszcze w starych czasach. Nie będę opowiadać całego przebiegu z wizyty u Pana Derki, bo wolę nie wracać do tamtego dnia, ale żadnemu ...

Nie będę opowiadać całego przebiegu z wizyty u Pana Derki, bo wolę nie wracać do tamtego dnia, ale żadnemu rodzicowi nie życzę, tego przez co przeszliśmy.

byłem z dzieckiem na "jego" oddziale w szpitalu na parkitce. Oto moje wspomnienia: matki koczujące tygodniami na podłodze przy swoich dzieciach, gburowate pielęgniarki, którym wszystko przeszkadza i zupełnie niezaangażowani w swoja pracę lekarze. "ryba psuje się od głowy" tą głową jest tu ordynator Dera. Ogólnie paskudne miejsce i źli ludzie.