lekarz Jerzy Derkacz

Laryngolog

Drogi nasz Panie Doktorze! Dziękujemy Panu za wspaniałą postawę Lekarza! Jest Pan bardzo dobrym specjalistą, zatroskanym o zdrowie pacjenta jak Dobry Ojciec, Brat, Przyjaciel! - tego się naprawdę doświadcza w kontakcie z Panem!Byłyśmy wzruszone już tym, że - bez wcześniejszej rezerwacji - przyjął nas Pan pomimo tego, że miał Pan dużo pacjentów. Jeszcze bardziej wzruszyło nas to, że gdy weszłyśmy na kolejną wizytę - Pan kończył już dyżur, widać było Pana zmęczenie po kilkugodzinnym tak intensywnym zaangażowaniu - przyjął nas Pan z tą samą serdecznością, z żywym zainteresowaniem stanem zdrowia mojej Mamy - nie zlekceważył Pan żadnego szczegółu, pozwolił Pan mojej Mamie swobodnie się wypowiedzieć i tak - po przyjacielsku - słuchał Ją Pan i podtrzymywał rozmowę... Drogi nasz Panie Doktorze, bardzo się cieszymy, że "trafiłyśmy" do Pana!

Świetny specjalista z olbrzymim doświadczeniem. Widać to po liczbie pacjentów w poczekalni i po tym, co siedząc przed drzwiami gabinetu można o doktorze Derkaczu usłyszeć. Świetnie postawiona diagnoza, skuteczne leczenie, to atuty, za które nie można pochwalić wielu lekarzy. Dr Derkacz to świetny diagnosta i lekarz. Jedynym minusem jest czas oczekiwania w publicznej poradni. Z Państwa komentarzy wynika,że koszt wizyty prywatnej jest bardzo niewielki, więc następnym razem, żeby nie stać w sznureczku kolejkowym pójdę na wizytę prywatną. Nic dodać, nic ująć - poszukującym dobrego laryngologa jak najbardziej polecam dr Derkacza!

Najlepszy laryngolog w Zamościu! Przekonałam się o tym mając do czynienie wcześniej z dwoma lekarzami tej specjalizacji (nie będę wymieniała nazwisk) Żałuję tylko, że nie udałam się do dr Derkacza od razu. Poprzedni lekarze nawet nie zlecili mi badań, które by wyjaśniły jaką dokładnie mam chorobę. Dr Derkacz po zbadaniu mnie powiedział, że potrzebne są dodatkowe badania. Wykonałam potrzebne posiewy, a na drugiej wizycie dostałam recepty na leki. Minęło zaledwie 5 dni, a czuję się już zdrowa. Dziękuję Doktorze i z całego serca Pana polecam!

Już jestem po skutecznej terapii zaaplikowanej przez dr Derkacz- jakże w mojej opinii wybitnego specjalisty laryngologa. Wizyta lekarska o przebiegu w pełni profesjonalnym. Dr Derkacz zaaplikował mi skuteczne leczenie, dzięki czemu skończyły się wizyty u lekarza rodzinnego, który nie do końca wierzył w zgłaszane przeze mnie objawy. Wpis swój dedykuję ku chwale w mojej opinii najlepszego laryngologa w województwie (doświadczenia miałem również z laryngologami ze szpitala klinicznego w Lublinie - może i dobrzy, ale ignoranci) Cieszę się, że trafiłem na świetnego i ludzkiego specjalistę.

Postanowiłem poświęcić swój wolny czas (a mam go niewiele) na wykonanie pozytywnego wpisu dotyczącego dr Derkacza. Lekarz ten zaoszczędził mi wielu zdrowotnych kłopotów,przywracając zdrowie i dobre samopoczucie. Kiedy dwóch innych laryngologów i wcześniej lekarz rodzinny rozkładali ręce, nie potrafiąc pomóc, dr Derkacz trafnie zdiagnozował moją chorobę i skutecznie usunął jej przyczynę. Mówię normalnie, a kłopoty z oddychaniem, które miałem od 5 lat ustąpiły. Do tego wizyta niemal darmowa - bo tylko 50 zł. Polecam doktora. Andrzej z Warszawy

muszę podzielić się z państwem moją radością. miałam od 2 lat bóle twarzy. chodziłam do lekarzy rodzinnych, pisali mi apap, ibuprofen, pyralginę. puszczało na chwilę, potem ból powracał. Znajoma powiedziala żebym wybrała się do doktora derkacza, bo jest najlepszy. poszlam, zbadal mnie bardzo dokladnie, wyslal na badania i wykryl zmiane -rak! jestem juz po operacji, lekarze w warszawie powiedzieli, ze mialam duzo szczescia, ze dr derkacz wykryl mi tego raka. jakby sprawa sie odwlekla 3 miesiace to juz bym polowy twarzy nie miala. a tak sladu prawie zadnego nie mam i jestem zdrowa.Dziekuje Boże!

Chialam podzielic sie opinia na temat doktor Derkacz. Mieszkam juz 12 lat w Norwegii. W Zamosc mam rodzine i z tamtad pochodze. Klimat norweski zle wplywal na mnie - problemy z zatoki. Przyjechalam z wizyta do rodzina w Zamosciu i mialam wizyte u dr Derkacz. Podal mi leki i wypisal leki z apteka. Juz teraz duzo lepiej. Stosuje tez specjalna lampa tak jak zalecil mi doktor. Dziekuje za pomoc. Jutro wracam do Norwegii zdrowa

Lekarz - anioł :) Uratował mnie od męczarni związanych z zapaleniem ucha. Dostałam maść i dobry antybiotyk - po 3 dniach jest super! Wcześniej lekarz rodzinny leczył mnie dwoma antybiotykami przez dwa tygodnie i nawet do ucha nie zajrzał. Polecam i na pewno w razie potrzeby sama jeszcze skorzystam :)Do tego cena wizyty bardzo niska, jak na tak znanego i cenionego w Zamościu laryngologa Anna

Anna

Dołączam do grona zadowolonych pacjentów i chwalących dr Derkacza. Moim zdaniem doskonały specjalista, który już po dokładnym zbadaniu chorego stawia trafną diagnozę. Korzystając z urlopu i pobytu w Polsce zaliczyłem wizytę u doktora i jest naprawdę super.Ucho już nie boli, nie gorączkuję i słuch mi się znacznie poprawił. W Irlandii lekarz leczył mnie lekami przeciwbólowymi! Nie ma to jak dobry polski lekarz! Dziękuję / A.K.

Dzięki doktorowi Derkaczowi moje zdrowie po kilku latach choroby wróciło do normy. Wcześniej stawiane mylne diagnozy, faszerowanie mnie różnymi antybiotykami przez innych lekarzy tylko pogarszały mój stan. Doktor Derkacz zlecił stosowne badania i postawił rozpoznanie, które okazało się rozpoznaniem rzeczywistym. Po zastosowanym 10 dniowym leczeniu poczułam się znacznie lepiej, za co serdecznie dziękuję. Polecam doktora i będę polecała wśród wszystkich znajomych.