lekarz Jerzy Derkacz

Ortopeda, Traumatolog

Pan doktor w czasie każdej wizyty poświęcił około 3 minut. Nawet nie obejrzał dokładnie stopy, nie wykonał żadnego badania. postawił diagnozę na "oko". Zlecił zabiegi za które zapłaciłam a nic nie dały. Kolejna wizyta, to samo i kolejne zabiegi bez sensu. W czasie wizyty u innego ortopedy, po szczegółowym badaniu padła zupełnie inna diagnoza, w końcu zaczęło się skuteczne leczenie. Szkoda, że tak utytułowany lekarz nie dba o pacjenta.

Dobrze dostosowana diagnostyka, leczenie. Polecam. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na wizytę

Pan doktor uratował moją nogę. Rzetelna diagnostyka i skuteczne leczenie. Doktor z olbrzymim doświadczeniem. Dziękuję Panie Doktorze!

Prawdziwy lekarz z powołania, dociekliwy, mądry. Ból nogi ustąpił. Szkoda, że do Pana Doktora takie długie kolejki. Polecam

Lekarz godny polecenia, ktory na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.Fachowosc, rzetelność, profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Pan Doktor uratował moje kolano. Leczenie było długie, ale skuteczne. Odzyskałem sprawność. Bardzo dobry specjalista. Polecam

Z pełną odpowiedzialnością polecam dr J Derkacza, wyleczył mnie z nerwobólów. Borykałam się z tym problemem kilka lat. Szukałam pomocy u wielu lekarzy. Jeden z nich stwierdził, że jeśli dotychczasowe leczenie nie przyniosło pozytywnych rezultatów to muszę się do nerwobólów przyzwyczaić, bo nie ma możliwości ich wyleczenia. Profesjonalną pomoc uzyskałam u dr J Derkacza. Teraz mogę cieszyć się życiem bez nerwobólów. Serdecznie dziękuję. Krystyna S.

Serdecznie dziękuję.
Krystyna S.

Rewelacja. Mój "go to" lekarz jeżeli chodzi o wszelkie urazy sportowe. Złamana kość śródręcza oraz uraz łąkotki kolana to tylko kilka przykładów. Szybko i profesjonalnie. Polecam!

Fantastyczny lekarz i człowiek. Ciepły, profesjonalny i bardzo pomocny. Jestem zaskoczona negatywnymi komentarzami. Może ktoś pomylił lekarzy?

Lekarz godny polecenia. Podchodzi do pacjenta i jego problemów profesjonalnie i udziela pomoc na najwyższym poziomie