lekarz Jerzy Derkacz

Ortopeda, Traumatolog

2,5
2,9
2,4

Trafiłem tam z podejrzeniem naderwania mięśnia brzuchatego łydki , i duzym krwiakiem lydki . Nogę kazał włożyć do szyny gipsowej i tyle samo się wyleczy.Po tygodniu noga tak spuchła że musialem w prywatnej klinice ściągać gips i robić USG.Co się okazało pękło mi naczynie przed mieśniem . Nie polecam .

Daremny lekarz. Nie leczy do końca. Stwierdził że leczenie zakończył a noga dalej boli. I jak tu iść do pracy z bolącą nogą, przecież będzie powrót do lekarza za kilka dni. Nikomu nie polecam.

Do tego lekarza tylko po śmierć nic więcej, i babcie po recepty, wszystkie dolegliwości najchętniej by zagipsował i ma z głowy pacjenta na jakiś czas

Oszust!!!! Podmienil mojej matce zastrzyk ktory zakupila za 280zl. Wszczyknal jej zawartosc o innym kolorze oraz w mniejszej ilosci...

Lekarz jest nieuprzejmy. Kolejki na kilka godzin, wizyta w lekarza 1-3 minuty a jak pacjent wyjdzie to 10 minut przerwy na kawke i prywatne telefony. Lekarz nie bada dokładnie pacjenta i nie zadaje dodatkowych pytań. Zero nawiązania urazów do stylu życia, czy jakiegokolwiek innego czynnika niż sam uraz.

Lekarz jest nieuprzejmy.

tragedia ten nimy lekarz p.Derkacz nie powinien w ogóle tam pracować byłem z córą i nic nie zaproponował a dziecko ma ixy,chyba ma znajomosci ,ze jeszcze tam pracuje,jest arogancki i oczywiscie to on ma racje zlozylem na niego skarge i rozeszlo sie po kosciach

niekompetentny, podważa opinie czterech lekarzy orzeczników ZUS i dwóch specjalistów ortopedów traumatologów. Bufon. Do niego po pomoc? Nigdy-prędzej do znachora.