lek. med. Jerzy Dotkalek. med. Jerzy Dotka - zdjęcie profilowe

lek. med. Jerzy Dotka

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuje na Oddziale Ortopedii Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu.

W codziennej praktyce zajmuje się m.in leczeniem zachowawczym i operacyjnym urazów układu kostno – mięśniowego, chorób zwyrodnieniowych i przeciążeniowych stawów.

Poza oddziałem Ortopedii pracuje również w Izbie Przyjęć Chirur...

Leczenie i diagnostykę u p. Dotki odbywałam na NFZ. W czasie wizyty poświęcał mi odpowiedni czas i był uważny, zapoznawał się ze wszystkimi wynikami, na miejscu miał USG - trafnie zdiagnozował problem i wdrożył leczenie. Kultura osobista i podejście do pacjenta także na najwyższym poziomie - wizyty przebiegały bezstresowo, a wszystko było dokładnie objaśniane. Zdecydowanie polecam.