lekarz Jerzy Drewniak

Na pana Drewniaka złego słowa nie powiem, rzetelny, dokładny a do tego bardzo zabawny i „luźny” moja mama i siostry do niego chodziły i ja również postanowiłam i nie żałuję, polecam

Pan dr Drewniak czuwał nade mną całą ciążę. Miły, kompetentny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Badanie ginekologiczne to był dla mnie wielki problem ale wielkie poczucie humoru pana doktora rozładowywało szybko napięcie i wstyd też gdzieś znikał. Polecam innym pacjentkom!

Polecam w 100 %. Chodziłam do Doktora całą ciąże i teraz też i jestem zadowolona. Bardzo miły, lubi pożartować i bada dokładnie. Poleciłam mojej szwagierce i również jest zadowolona.

W moim przypadku na początku był b.miły lecz w czasie porodu okazał się wredny...

BARDZO MIŁY LEKARZ ZAJMUJE SIE ODPOWIEDNIO PACJENTEM JESTEM ZADOWOLONA 2 CIAZE PRZECHODZIŁAM PRYWATNIE U DOKTORA DREWNIAKA POLECIŁAM MOIM KOLEZANKA I KUZYNCE I TAK SAMO JEST BARDZO ZADOWOLONA

90 zł kosztuje badanie z cytologią 100 zł bardzo sympatyczny lekarz warto do niego sie wybrać polecam

90 zł kosztuje badanie z cytologią 100 zł
bardzo sympatyczny lekarz warto do niego sie wybrać
polecam

Bardzo uprzejmy i kompetetny lekarz.Mam do Nigo pełne zaufanie.Polecam.

Bardzo uprzejmy i kompetetny lekarz.Mam do Nigo pełne zaufanie.Polecam.

P.Doktor super,zawsze usmiechnięty,pomocny,punktualny(w miare swoich możliwości).Przyjazny pacjentowi,pełne poświęcenie.POLECAM

Fajny facet zn się na tym co robi.JEST W SWOIM FACHU KOMPETENTNY.PRZY PORODZIE BYŁ DLA MNIE ISTNYM ZBAWIENIEM,MIŁY GRZECZNY,TROSKLIWY.oBY WSZYACY TACY BY BYLI TO POLSKA BYŁABY JEDNĄ WIELKĄ LEŚNĄ GÓRĄ.