lekarz Jerzy Empel

Ten lekarz bardzo jest dobry wszystko ci powie naprzyklad jak cie boli gradlo to wie jaki syrop lub jaką tabletkę.Polecam on jest w Kurzetniku tam pisze jaki lekarz na drzwiach.Chyba wam dużo pomoglam :) .

Wspaniały lekarz:) Moje dzieci go ubóstwiały-cała trójka do niego chodziła od najmłodszych lat!Zawsze i dla każdego miał czas:) Pamiętam, że kiedyś ubrany w płaszcz już wychodził z przychodni, bo było już po godzinach pracy, ale zjawiłam się z dzieckiem... Pan dr bez żadnego wielkiego proszenia z mojej strony zawrócił i poprosił, żebym weszła do gabinetu! Szkoda, że Pan dr nie przyjmuje już w Nowym Mieście:( Dziękuję za wieloletnią opiekę nad moimi dziećmi!

MOJA CÓRCIA MA JUZ 8LAT I DO INNEGO PEDIATRY NIE PÓJDZIE :)

MOJA CÓRCIA MA JUZ 8LAT I DO INNEGO PEDIATRY NIE PÓJDZIE :)

wspaniały lekarz, bardzo pomógł mojemu dziecku polecam.

wspaniały lekarz, bardzo pomógł mojemu dziecku polecam.