lekarz Jerzy Gawroński

Ginekolog

3,7

Pan doktor jest bardzo wrażliwy na biede i tragedie ludzkie ale jest twardy jak skała. Pan doktor jest dumny z tego ze rzetelnie wykonuje zawód lekarza, a w zasadzie wykonywał bo jest juz na emeryturze. Wszyscy za doktorem bardzo tesknimy!!! Ale każdy ma prawo odpocząć. Pomógł wielu kobietom w chorobie i dramatycznych sytuacjach a w Gorzowie kłaniają mu sie ludzie trzech pokoleń. może być dumny z tego ze jest tak cudownym i wrażliwym człowiekie. Tak trzymac Panie doktorze.

człowiek ,bardzo brakuje,( może nie tylko mi),jako bardzo dobrego ginekologa.

człowiek ,bardzo brakuje,( może nie tylko mi),jako bardzo dobrego ginekologa.

Wspaniały, pomocny, uprzejmy i fachowy lekarz. Szkoda,że już nie przyjmuje,ale emerytura każdemu się należy.

Chodziłam do lekarza z nfz ,ale dopiero u pana Jurka dowiedziałam się ,co to fachowa opieka. Bada bezboleśnie i gdy nie miałam pieniędzy ,mogłam umówić się ,że zapłacę przy następnej wizycie i nie było problemu ,bo dziecko i zdrowie najważniejsze ;)

Wedlug mnie dr Gawronski jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory mialam.Zawsze jest mily dobrze traktuje pacjentow przepisze lekarstwa jezeli jest taka potrzeba.Nie raz mnie wyleczyl i jestem bardzo z niego zadowolona i jeszcze nie raz do niego pojde.

Bardzo dobry lekarz,polecam kazdej Pani,niezwykle uprzejmy,bardzo dystyngowany a przede wszystkim kompetentny. Barbara z Gorzowa

Barbara z Gorzowa

a zamordowanie dwójki dzieci przez rozerwanie ich na strzępy gorzowski rzeźnik w fartuchu ginekologa otrzymał rok w zawieszeniu na dwa lata. Plus 4 tysiące odszkodowania. I był na tyle dumny z tego, że jest zabójcą, że nie widział problemu w tym, by podano jego nazwisko. Więc ja też je podaje. Otóż ten "ginekolog" nazywa się Jerzy Gawroński! Gorzowiankom doradzam: u tego Pana się nie leczcie, bo on zabija!

Bardzo dobry lekarz,fantastyczny człowiek,miły,życzliwy i kompetentny.Nie wyobrazmam sobie wizyty u innego lekarza.

Wzbudza zaufanie, nie ma żadnego skrępowania, szybki i skuteczny:)

Wzbudza zaufanie, nie ma żadnego skrępowania, szybki i skuteczny:)

Lekarz stosunkowo tani, ode mnie, studentki brał opłatę w wysokości 20 złoty. To dobry lekarz ale zdarzało mi się chodzić do lepszych.