prof. dr hab. n. med. Jerzy Gieleckiprof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

Radiolog

Polecam.Bardzo rzetelny lekarz. Wszystko tłumaczy w przystępny sposób. Nowoczesny sprzęt i miła atmosfera.

Bardzo wspaniała obsługa. Pan doktor przemiły człowiek wyjaśnił doradził pomógł uspokoił bardzo polecam.

Bardzo polecam pana profesora. Trafnie postawiona diagnoza. Profesjonalny sprzęt, a wrażenie robi duży monitor na którym doktor ze szczegółami analizuje badanie. W gabinecie panuje miła i przyjazna atmosfera.

Na wizycie podczas badania tarczycy została wykryta u mnie choroba Hashimoto, potwierdziły to późniejsze badania u endokrynologa. Trafna diagnoza. Sprzęt bardzo nowoczesny, szczególnie wrażenie robi olbrzymi ekran dla pacjenta, na którym wszystko widać.