dr n. med. Jerzy Gizło

Chirurg ogólny

3,7
3,4
3,3

Uwarzam ze doctor Gizlo powinen juz siedziec w domu i pilnowac wnukow.Moj tato zmarl z powodu komplikacji po Gastroscopy (krwawienie z opuszczki zoladkowej )Krwawienie mialo byc zatrzymane ,zostal wypuszczony ze szpitala z Hemoglobona 6,2 no ale niestety nadal krwawil.Zmarl po okolo 2 tygodniach bo wedlug opiny doktor Gizlo nadawal sie tylko na Hospicje a moj tato slabl ze wzgledu na wewnetrzne krwawienie ktore moglo byc ztrzymane Chirugicznie .!!!

Dr Jerzy Gizło uratował mi życie, był w krytycznych momentach przed i po operacji! Nie rozczula sie nad pacjentem, tylko działa! Bardzo doświadczony chirurg z pasją wykonuje swój zawód! Z całego serca dziekuje Mu za pomoc! Polecam

Lekarz z powołania, wspaniały człowiek. Myślę, że zawdzięczam mu dużo. Jest cieplym człowiekiem i dociekliwym lekarzem. Jedynym, który leczy ludzi nei oczekując niczego w zamian.

Super człowiek,umie się poświęcić dla dobra pacjenta.

Super człowiek,umie się poświęcić dla dobra pacjenta.

Cytuję słowa p.dr. pana nogi są do dupy i tylko głupi panu powie,że te rany się zagoją (zagoiły się) a do szpitala pana nie wezmę bo to jak przyjąć trędowatego.W trakcie badania ran jadł kełbasę!!!.Pana nogi są do amputacji i to jest tylko kwestia czasu jak panu zrobią się czarne itp...Mąż po tej wizycie załamał się całkowicie w nocy miał udar mózgu. Komentarz nie jest tu nawet potrzebny.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Można na nim polegać.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Można na nim polegać.

do niczego!!!!!!!! nigdy więcej nie skorzystam i nie polecam.

do niczego!!!!!!!! nigdy więcej nie skorzystam i nie polecam.