lekarz Jerzy Gruszecki

Brak słów... dla tego lekarza jest normalne ze kobieta pół roku nie ma okresu i ma sobie nie szukać chorób.. tak powiedział na wizycie.

Byłam kilka razy na wizycie u doktora Gruszeckiego i właśnie porzucam swego wieloletniego lekarza dla Niego ;) Ma najświeższą wiedzę i kompetencje. Doświadczenie wyniesione ze szpitala też jest nie do przecenienia. To właśnie w szpitalu zetknęłam się z Nim po raz pierwszy i tam też sprawdził się w 100%. A nawet na 200%, bo przyczynił się do uratowania mi życia. A poza tym, to fajny gość :)

A poza tym, to fajny gość :)

Byłam u pana doktora wczoraj na usg 4 d prenatalnym :) Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam :) naprawde godny polecenia :) usg bardzo dokładne :) lekarz wszystko po kolei bardzo dokładnie tlumaczył i pokazywał na monitorze :) bylismy razem z mężem :) i oboje jestesmy pod wielkim wrażeniem wiedzy pana doktora mimo jego młodego wieku :) szkoda tylko że wizyty takie drogie..bo z chęcia bym do niego chodziła z ciążą :) ale napewno jeszcze raz pójdziemy na usg między 18 a 24 tc :) żeby sprawdzic serduszko naszego maleństwa :) i polecam wszystkim kobietom takie badanie :) Można zobaczyć czy dzidzuś jest zdrowy :)no i niesamowite przeżycie :) i płytka z filmem jest na pamiatkę :)

Nie polecam, żona chodziała do niego w czasie ciąży, skarżyła się na bóle podbrzusza, a on stwierdził, że wszystko jest w porządku. Nie dawałno nam to spokoju, poszliśmy do innego ginekologa, okazało się, że ma zagrożoną ciążę, natychmiast poszła do szpitala na obserwację, dostała leki na podtrzymanie ciąży, potem leżała w domu praktycznie do porodu. Dziękuje za takiego lekarza, poza tym jest bardzo drogi. Kasa, kasa kasa. (synek na szczęście urodził się zdrowy)

(synek na szczęście urodził się zdrowy)

Bardzo dobry lekarz.Jestem jego pacjetką od kilku miesięcy i czuję sie dobrze"zaopiekowana".Na każde pytanie przewrażliwionej kobiety w ciąży odpowiada cierpliwie i wyczerpująco.Nie bagatelizuje żadnego sygału z mojej strony. Dziękuje,Panie doktorze.

Dziękuje,Panie doktorze.

chciałabym napisać tyle wspaniałych słów pod adresem dr. Gruszeckiego że aż nie wiem od czego zacząć.poprostu dzięki Panu moje dziecko jest dziś na świecie. bardzo Panu dziękuje.

Wszystko spoko, gabinet ladny, doktorek mily chociaz czasami zachowuje sie dziwnie, aczkolwiek ma byc kompetentny a nie slodzic pacjentce i generalnie naprawde jestem zadowolona z niego ale 140 za wizyte to chyba lekka przesada.

Panu Gryszeckiemu zależy tylko na kasie. Nie potrzebnie straszy a jak nie daje sobie rady to odsyła do szpitala dla czystego sumienia. Fachowiec kiepski!

Miłe, życzliwe podejście do pacjentki. Gabinet bardzo ładny i nowoczesny. Pierwszy raz spotkałam się z jednorazowymi klapkami dla pacjentki. Gdy trafiłam do szpitala na zabieg po poronieniu interesował się moim stanem zdrowia, pytał jak się czuję.polecam serdecznie

Witam! Może wreszcie Panie sie otworzą i potwierdzą że Pan doktor bardzo sie zmienił i coraz bardziej zależy mu na pieniądzach. Chodzi mi tu szczególnie o te pacjentki które mają ciążę zagrożone.

Witam!